Produkty z naszej hurtowni dostępne w sklepie Kooperatywy w Warszawie!

Produkty z naszej hurtowni dostępne w sklepie Kooperatywy w Warszawie!

Jedną z zalet sklepów stacjonarnych jest możliwość bezpośredniego kontaktu klienta ze sprzedawcą oraz obejrzenie towaru, wzięcie go do ręki i przekonanie się, czy to jest właśnie to, czego poszukujemy. Dlatego tak wielu ludzi, mimo dostępu do internetu, wybiera jednak tradycyjne zakupy. Zapraszamy do sklepu Kooperatywy Dobrze w Warszawie, gdzie można kupić produkty od Eko-Dystrybutora - bez zamawiania, bez czekania i w dobrej cenie.

Dla nas, jako dystrybutorów kosmetyków, detergentów i mniej “oczywistych” produktów, takich jak kubeczki menstruacyjne, ważne są kanały sprzedaży zarówno internetowe, jak i tradycyjne. Naszymi klientami są osoby o różnych oczekiwaniach, niektórzy mają sprecyzowane potrzeby i cyklicznie kupują konkretne produkty, korzystając z e-sklepu. Inni z kolei dopiero poszukują inspiracji i informacji, a w obliczu gąszczu możliwości wolą porozmawiać na żywo z pracownikiem sklepu i otrzymać podpowiedź, który produkt może im się spodobać.

Z przyjemnością podejmujemy współpracę z kooperatywami, z tym większą radością przekształciliśmy naszą dłuższą znajomość z Kooperatywą Dobrze w możliwość prezentowania naszych produktów na półkach jej drugiego sklepu w Warszawie. Zarazem jest to drugie miejsce w stolicy, gdzie nasz asortyment jest wystawiony fizycznie na codzienną sprzedaż (pierwszym sklepem jest EkoMaluch, prowadzący sprzedaż kubeczków menstruacyjnych oraz produktów Pierpaoli).

W sklepie przy ul. Andersa 27 (Śródmieście na granicy z Żoliborzem, między stacjami metra Ratusz-Arsenał i Dworzec Gdański) Kooperatywa Spożywcza Dobrze obok znakomitego wyboru warzyw i owoców ekologicznych lub hodowanych bez użycia chemii oferuje klientom kosmetyki i detergenty dobrane tak, aby były jak najbardziej zgodne z zasadą promowania naturalnej pielęgnacji.

Kooperatywa Dobrze to szczególna organizacja - powstała w 2013 roku, aby realizować szczytną ideę wspierania polskich rolników z małymi gospodarstwami i oferować ich produkty w mieście, gdzie dostęp do warzyw i owoców dobrej jakości oznacza wysokie ceny i kilku pośredników po drodze. W sklepach Kooperatywy (pierwszy powstał przy ul. Wilczej 29a, gdzie kupimy przede wszystkim produkty spożywcze) dostawy są prosto od rolników, którzy otrzymują godziwą zapłatę za swój trud włożony w uzyskanie plonów bez zanieczyszczeń m.in. pestycydami. W ofercie znajdują się również jaja z wolnego wybiegu, nabiał czy certyfikowane produkty sypkie.

Na półkach sklepu Kooperatywy przy Andersa 27 można znaleźć produkty pochodzące z naszej hurtowni:

  • Kubeczki menstruacyjne LadyCup - dla wielu pań jest to pierwsze zetknięcie się z tym produktem, dlatego cieszy nas wyraźna ekspozycja kubeczków oraz ich duże powodzenie wśród klientek.

  • Lejki do sikania na stojąco dla kobiet Lady P - gadżet jeszcze mało rozpowszechniony, ale zyskujący sobie coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowniczek.

  • Produkty Gentle Day - podpaski i tampony z certyfikatem ekologicznym.

  • Środki do sprzątania włoskiej marki Winni’s - znakomitej jakości i w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu mają już spore grono stałych użytkowników.

  • Środki do prania i sprzątania Ekos Pierpaoli - m.in. ekologiczne tabletki do zmywarek.

  • Wysokiej jakości środki do prania i sprzątania Ecozone, w tym kule piorące i bezkonkurencyjny płyn do WC.

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Kooperatywy Dobrze:

Warszawa, ul. Andersa 27

Godziny otwarcia: 9:30 - 19:30

www.dobrze.waw.pl

Artykuł dodano dnia: 2016-08-29 by Eko-Dystrybutor Home, Eko Dystrybutor, Blog - Eko Dystrybutora 2525

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Wyświetleń
Dalej