Zostań Ambasadorką naszych marek, zyskaj do 250 zł na zakupy lub 200 na konto

Zostań Ambasadorką naszych marek, zyskaj do 250 zł na zakupy lub 200 na kontoZyskaj bon 250 zł na zakupy lub 200 zł na konto za polecanie naszych marek w Twoim mieście!

  • Znasz dobrze nasze marki, zwłaszcza te, których jesteśmy wyłączonym dystrybutorem? (Baby Anthyllis, Ekos, Lady Cup, Gentle Day, Felicea, Anthyllis, Ecozone, Intimina i inne)

  • Masz naturalny dar przekonywania, ale szanujesz zdanie i decyzje drugiej osoby?

  • Lubisz rozmawiać z innymi i uczciwie polecać dobre produkty?

  • Jesteś osobą odważną i entuzjastyczną?

  • Znasz sklepy ekologiczne, drogerie i apteki w Twoim mieście i lubisz je odwiedzać?

Zostań Ambasadorką naszych marek

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie lub bon do wydania w naszej Drogerii za każdy pozyskany stacjonarny sklep lub aptekę w Twoim mieście,

  • nasze wsparcie,

  • możliwość zostania pełnoetatowym pracownikiem BetterLand.

Cel ambasadorek:

Dotarcie i zachęcenie do wprowadzenia naszych marek w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz aptekach. Dbanie o pozytywny wizerunek BetterLand.

Jesteś zainteresowana?

Napisz kilka zdań o sobie, mile widziane będzie także CV ze zdjęciem. Napisz, w jakim mieście i które marki chcesz promować.

biuro@eko-dystrybutor.pl

lub zadzwoń pod numer 783 017 497

Artykuł dodano dnia: 2016-09-13 by Paweł Poloch Home, Eko Dystrybutor, O nas 1362

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Wyświetleń
Dalej