Nasze produkty w Trójmieście: sklep Zielona Szminka

Nasze produkty w Trójmieście: sklep Zielona Szminka

Zapraszamy do kolejnego sklepu stacjonarnego, w którym można znaleźć wybór produktów od Eko-Dystrybutora. Zielona Szminka w Gdańsku-Wrzeszczu to miejsce dla osób szukających produktów wegańskich, ale także kosmetyków i detergentów wyprodukowanych bez zbędnej chemii.

Zielona Szminka to pierwsza wegańska drogeria w Trójmieście. Prowadzi ją Anna Sochacka, która sama jest weganką od 10 lat, dlatego znajdziemy tam wyłącznie produkty bez składników pochodzenia zwierzęcego oraz nietestowane na zwierzętach.

Właścicielka podkreśla, że ważne jest dla niej kilka aspektów doboru asortymentu, m.in. wybór polskich produktów. Dba również o to, żeby oferta nie była skierowana jedynie do osób zamożnych, które stać na ekologiczny styl życia. Pani Anna zwraca szczególną uwagę na stosunek jakości produktów do ceny oraz ekologię. Uważnie sprawdza, czy kosmetyki i detergenty są biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska.

Zielona Szminka

Pani Anna zdecydowała się na produkty od Eko-Dystrybutora, które spełniały oczekiwania jej i kupujących. Szczególnie środki czyszczące włoskiej firmy Winni’s są lubiane przez klientów, przede wszystkim dlatego, że mają bardzo bardzo dobrą jakość, a jednocześnie przystępne ceny. W ofercie Zielonej Szminki są od samego początku.

Na półkach Zielonej Szminki znajdziemy następujące produkty pochodzące z naszej hurtowni:
  • detergenty włoskiego producenta Winni’s (między innymi płyn mycia do naczyń, mydło marsylskie, płyn do prania),

  • ekologiczne kosmetyki dla dzieci Baby Anthylls (między innymi płyn do kąpieli, pasta do zębów),

  • produkty do prania i zmywania Ekos,

  • kubeczki menstruacyjne LadyCup w różnych kolorach i rozmiarach.

Zielona Szminka

Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic Zapraszamy do Zielonej Szminki (DH Jantar w Gdańsku-Wrzeszczu), gdzie znajdą naturalne, ekologiczne i wegańskie kosmetyki oraz detergenty.

Zachęcamy także do zajrzenia do świeżo otwartego sklepu internetowego ze stale powiększającą się ofertą: http://zielonaszminka.pl/sklep/

Dom Handlowy Jantar, Gdańsk-Wrzeszcz

ul. Politechniczna 7, 1 piętro

Wtorek, środa, czwartek, piątek godz. 10 - 18

Sobota godz. 10 - 14

Artykuł dodano dnia: 2016-12-03 by Eko-Dystrybutor Home, Eko Dystrybutor, Blog - Eko Dystrybutora 1963

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Wyświetleń
Dalej