Warunki współpracy, ważne informacje

Warunki współpracy, ważne informacje

Jak zacząć?

1. Zarejestruj się tu >>

2. Napisz do nas: biuro@eko-dystrybutor.pl z prośbą o podłączenie cen hurtowych.

Proste i przejrzyste zasady dla wszystkich.

1. Nie ma minimum logistycznego.

2. Darmowa dostawa od 600 zł Netto.

3. Ceny w wynikach wyszukiwania są cenami NETTO.

4. Faktura na termin 7 dni po pierwszych trzech zamówieniach.

5. Przekroczenie terminu dostawy skutkuje powrotem do przedpłaty.

Więcej O nas:

Jest dla nas bardzo ważne być Państwa doradcą i partnerem. Wiemy bardzo dobrze, że od Państwa sukcesu biznesowego zależy także nasz sukces. Dlatego w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mejlowego lub telefonicznego: 783 017 497. Chętnie podzielimy się wieloletnim doświadczeniem biznesowym i odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy także do systematycznych zamówień i poszerzania oferty.


Przykładamy dużych starań, by produkty ekologiczne, które Państwu oferujemy i sprzedajemy, były najwyższej jakości, z certyfikatami, o odpowiednich składach i pochodzeniu oraz by były dobrze promowane oraz uczciwie sprzedawane. Dlatego między innymi systematycznie bierzemy udział w imprezach targowych w Polsce i za granicą oraz wykupujemy reklamy w miejscach, gdzie znajduje się Państwa grupa docelowa.

Wspólne działania

Zachęcamy także Państwa do promowania naszych produktów i pozycjonowania ich w odpowiedni sposób na swojej stronie. Możliwe są wspólne działania takie jak: darmowe produkty dla Państwa blogerek i konkursów na FB i Instagramie, promocje dla Państwa klientów, darmowe próbki. Wszystkie te działania możemy podejmować w zależności od możliwości i wielkości zamówień.

Zachęcamy Państwa także do poszerzenia swojej oferty szczególnie o produkty takich marek jak:

  • Baby Anthyllis (to obecnie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza ekologiczna oferta dla dzieci). Produkty te w 2017 roku będą systematycznie zyskiwać polskie opakowania.
  • Anthyllis - wspaniała linia certyfikowanych włoskich szamponów, żeli pod prysznic i kremów w atrakcyjnych cenach. Produkty Anthyllis oraz Baby Anthyllis wyróżnia także nieporównywalna do konkurencyjnych produktów jakość, co systematycznie zauważają i doceniają klienci.
  • Bio-D - to marka bardzo dobrze znana z takiego produktu jak Nappy Fresh, która ma do zaoferowania mnóstwo innych wspaniałych produktów: duże 5l pojemności, mydła do rąk, płyn do mycia naczyń bez zapachu czy odkażacz do powierzchni 500 ml.
  • Hydrophil - to wspaniałe bambusowe szczoteczki do zębów bardzo etycznej, niemieckiej firmy. Design szczoteczek przyciąga uwagę klientów. W ofercie na życzenie klientów wysyłamy standy i szczoteczki do prezentacji w sklepach stacjonarnych.
  • Pieluszki jednorazowe Muumi oraz Bambo Nature. To dwie wiodące na rynku marki, których zakupu mogą Państwo dokonywać właśnie u nas.
  • Ecozone - bardzo szeroki wybór środków czystości angielskiej znanej marki.
  • Gentle Day - wspaniałe podpaski, wkładki i tampony. U nas mają Państwo gwarancję najniższej ceny. Wysyłamy także próbki oraz na prośbę bardzo ładny regał z tektury.Reklamacje, płatności i zwroty

Czasami może zdarzyć się, że coś pójdzie nie tak. Proszę poinformujcie nas Państwo o ewentualnej niezgodności niezwłocznie. Postaramy się każdą reklamację rozpatrzyć możliwie szybko i bez zbędnych formalności. Prosimy o e-mail: biuro@eko-dystrybutor.pl

Bardzo prosimy o terminowe opłacanie faktur. Brak terminowej wpłaty powoduje powrót do systemu przedpłaty. Darmowa wysyłka jest dla zamówień o wartości powyżej 600 zł netto.

 

Ceny i rabaty

Ceny naszych produktów na stronie Eko-Dystrybutor.PL wyświetlane są w kwotach netto po rabacie. Na cenę ma wpływ wiele czynników. Oczywiście staramy się by były one konkurencyjne. Będziemy wdzięczni za sprzedaż w cenach sugerowanych. Oferta hurtowa dostępna jest w dziale Nasza Oferta: http://www.eko-dystrybutor.pl/97-eko-dystrybutor Istnieje możliwość zakupu także produktów z naszej oferty detalicznej. Na takie produkty nie ma rabatu.

Artykuł dodano dnia: 2017-02-21 by Paweł Poloch Home, Eko Dystrybutor, O nas - Eko Dystrybutor, Blog - Eko Dystrybutora 26380

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Wyświetleń
Dalej