Tu jesteśmy - dołącz do innych :)

Sklepy, które nam zaufały cieszą się ze sprzedaży polecanych przez nas produktów. Codziennie dołączają do nas nowe sklepy. Ty także możesz bez żadnego ryzyka, ale za to z korzyścią dla Twojej firmy dołączyć do sprzedawców dobrych marek ekologicznych. 

Jesteś naszym klientem i chcesz się znaleźć na tej stronie? Wypełnij formularz >>  

Chcesz być naszym klientem? Dołącz do nasz, zarejestruj się >> 

W niedawnym czasie zaufały nam między innymi:

EkoMaluch.pl - Warszawa 

Piotr i Paweł - Warszawa 

K&M Delikatesy Warszawa 

Apteki Gemini 

Naturalna Medycyna

Eko Bańka

Friska 

Esent.PL 

Świat Miodów 

BioMaluch

Mlekolandia

I setki innych. 

Artykuł dodano dnia: 2015-09-26 by Paweł Poloch Home 1783

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Wyświetleń
Dalej