Tu jesteśmy - dołącz do innych :)

Sklepy, które nam zaufały cieszą się ze sprzedaży polecanych przez nas produktów. Ty także możesz bez żadnego ryzyka, ale za to z korzyścią dla Twojej firmy dołączyć do sprzedawców dobrych marek ekologicznych. 

W niedawnym czasie zaufały nam między innymi: 

Natuli.pl 

Sklep portalu DzieciSaWazne.PL 

Natuli

EkoMaluch.pl 

Esent.PL 
Świat Miodów 
Pupus.PL 

Pupus
EcoShop


MlekolandiaArtykuł dodano dnia: 2015-09-26 by Paweł Poloch Home 0 2817

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Dodaj swój komentarz lub przepis do tego artykułuLeave a Reply

musisz być Zalogowany aby dodać komentarz.

Latest Comments

No comments

Blog search

Related articles

Wyświetleń
Dalej