Naturaè

Naturaè 


MISJA Dbamy o środowisko i zdrowie ludzi. Pokazujemy to poprzez zrewolucjonizowanie wpływu jednorazowych produktów higieny osobistej na środowisko. Stworzyliśmy pierwszą pieluchę nie tylko biodegradowalną, ale również kompostowalną i nie zatrzymaliśmy się tutaj: nieustannie przeprowadzamy badania i eksperymenty na naturalnych surowcach, aby zaprojektować innowacyjne produkty ekologiczne i hipoalergiczne . Ponadto liczne certyfikaty uzyskane przez najbardziej prestiżowe podmioty potwierdzają jakość produktów Naturaè.
WIZJA Jesteśmy przekonani, że każda duża zmiana zaczyna się od małych codziennych gestów. Naszym marzeniem jest czystszy i zdrowszy świat, nasz codzienny gest to ciągłe zaangażowanie w projektowanie produktów do higieny osobistej, które są bardziej efektywne i zdrowsze. Chcemy być punktem odniesienia na zielonym rynku, stając się liderem ekologicznych produktów do pielęgnacji ciała. Jesteśmy już obecni na rynku włoskim w całym kraju, ale nasze oczy są już zwrócone na  rynek międzynarodowy.

NATURAÈ: JAKOŚĆ UZNAWANA PRZEZ PRESTIŻOWE INSTYTUCJE

NORDIC ECO LABEL CERTIFICATE (SWAN)

Certyfikacja Nordic Ecolabel poświadcza, że ​​produkty Naturaè® zostały wyprodukowane z najwyższym poszanowaniem środowiska w kwestii jakości, wydajności i funkcjonalności zarówno środowiska ekologicznego, jak i zakładu produkcyjnego.

Certyfikat Nordic Ecolabel został wprowadzony w 1989 r. Przez Nordycką Radę Ministrów i ma na celu ochronę środowiska i ograniczenie negatywnego wpływu na klimat spowodowanego zanieczyszczeniem. Dziś jest uznawany i doceniany nawet na poziomie międzynarodowym.

DERMATOLOGICZNIE PRZETESTOWANY PRZEZ UNIWERSYTET FERRARY

Po licznych testach kosmetycznych, pieluszki Naturaè® otrzymały certyfikat dermatologiczny przez laboratorium Uniwersytetu Ferrara. Produkty testowane dermatologicznie nie zawierają żadnych substancji, których stosowanie w kosmetykach i higienie ciała (prawodawstwo EWG) jest zabronione. Nie podrażniają skóry.

CERTYFIKACJA VEGAN OK

Zgodnie z certyfikatem Vegan OK, żadna substancja obecna w produktach Naturaè nie jest pochodzenia zwierzęcego ani nie przyczynia się bezpośrednio i pośrednio do zabijania, posiadania lub wykorzystywania zwierząt.

Vegan OK to pierwszy włoski certyfikat dla wegańskich produktów. Został stworzony w celu promowania szerzenia kultury szacunku dla życia i środowiska, także dla osób niewegańskich lub niewegetariańskich, ponieważ wartości te mogą i muszą być wspólnym dziedzictwem wszystkich.

Przyszłość świata zależy od wszystkich,

od naszych dzieci,

zwłaszcza od nas.

There are no products in this category