„Zatowarowanie za 1 zł”

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty hurtowej „Zatowarowanie za 1 zł”, skierowanej do naszych nowych i obecnych klientów platformy Eko-Dystrybutor.pl, którzy dotąd nie zaopatrywali się u nas w produkty objęte promocją.

Nasza propozycja ma na celu wypromowanie marki Vivicot.

Jako dystrybutorzy produktów tych marek dajemy gwarancję wysokiej jakości produktów przy konkurencyjnych cenach detalicznych.

Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami i monitorujemy wszelkie nowości, zmiany w składach, innowacje, dzięki czemu mamy pewność, że promujemy wyłącznie najlepsze kosmetyki i artykuły higieniczne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej promocji, której szczegółowe zasady określa poniższy regulamin.

Regulamin promocji „Zatowarowanie za 1 zł”

 1. Celem promocji jest zminimalizowanie ryzyka biznesowego klientów Eko-Dystrybutor.PL oraz promocja marki Vivicot.

 2. W promocji mogą wziąć udział nowi i obecni klienci Eko-Dystrybutor.PL prowadzący sklep na terenie Polski, którzy jeszcze nie kupowali objętej promocją marki.

 3. Każdy klient, który chce skorzystać z promocji, może wybrać jedną z wyżej wymienionych marek. Klient otrzyma z danej marki jednorazowo wybrane przez Eko-Dystrybutor.PL produkty za 1 zł każdy.

 4. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest utrzymywanie stanu magazynowego otrzymanych produktów przez minimum 1 rok i dokupowanie ich w cenach hurtowych w momencie, gdy się skończą na stanie sklepu klienta.

 5. Jeżeli klient sprzeda produkty z promocji, jednak nie zamówi nowych w cenach hurtowych w okresie minimum 12 miesięcy, nastąpi korekta faktury i naliczenie opłaty za produkty w cenach hurtowych obowiązujących poza promocją.

 6. Osoba biorąca udział w promocji zobowiązuje się ponadto do zapoznania się z cechami promocji oraz dbania o dobrą prezentację produktów.

 7. Zakazane jest sprzedawanie produktów po cenie dumpingowej i stosowanie na produktach zakazanych praktyk handlowych.

 8. Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić jeden z dostępnych pakietów z kategori: zatowarowanie za 1 zł.

 9. Dostępne pakiety (obecnie dostępny jeden pakiet):

  1. Vivicot - po 1 produkcie z każdego rekordu.

10. Regulamin wchodzi w życie dnia 17.10.2018 do odwołania.