Eko-Dystrybutor

NAJLEPSZE! Ekologiczne tabletki do zmywarki 25 szt. Najskuteczniejsze! CERTYFIKOWANE, DLA WEGAN, Pierpaoli Ekos

Ekologiczne tabletki do zmywarki Ekos 25 szt. Zawarty w tabletkach cytrynian sodu w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, a obecny nadwęglan sodu gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając przy tym znaczącą oszczędność przy zużyciu energii, wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska wodnego. Bezkonkurencyjne!

More details

591041

Nie ma punktów za ten produkt.


 
Nasza opinia i skład:

Ekologiczne tabletki do zmywarki firmy Pierpaoli - linia Ekos, 25 szt.

Najlepsze i najskuteczniejsze z ekologicznych tabletek. Nie pozostawiają charakterystycznych białych smug. 

Skuteczne tabletki ekologiczne przeznaczone do mycia naczyń w zmywarce. Nie zawierają szkodliwych substancji. Zawierają naturalny olejek eteryczny z cytryny (Citrus Limonum Oil). Zmniejszają ryzyko wystąpienia alergii i nietolerancji dzięki braku sztucznych zapachów, barwników i wybielaczy optycznych.

Są bardzo skutecznie i znacznie skuteczniejsze od konkurencyjnych tabletek. Zapewnia o tym producent - włoska firma Pierpaoli może pochwalić się jednym najdłuższych doświadczeń w produkcji ekologicznych produktów w Europie.

Zawarty w tabletkach cytrynian sodu w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, a obecny nadwęglan sodu gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając przy tym znaczącą oszczędność przy zużyciu energii, wody oraz zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska wodnego.

PRODUKT NIE ZAWIERA:

 • EDTA
 • CHLORU
 • FOSFORANÓW
 • SYNTETYCZNYCH ZAPACHÓW
 • żadnych składników pochodzenia zwierzęcego - ODPOWIEDNI DLA WEGAN
 • wybielaczy optycznych 
 • syntetycznych barwników
 • syntetycznych konserwantów
 • surowców modyfikowanych genetycznie
 • enzymów
 • składników alergizujących

WYDAJNOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ MYCIA:

Skuteczność i wydajność tabletek, została potwierdzona w zewnętrznym Laboratorium. Właściwe dawkowanie produktu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum wpływ na środowisko.

Produkt zgodny z wytycznymi o detergentach ekologicznych certyfikowanych przez ICEA.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO:

Tabletki Ekos spełniają normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA (Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki). W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko (toksyczność wodna, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel 2003/31/WE (DC).

Opakowanie powstało przy użyciu min. 85% materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).

EKO Detergent - Certyfikat ICEA nr OO1 EC 009 Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzętach" Kontrolowany przez ICEA dla LAV (Stowarzyszenie przeciwko wiwisekcji) nr 032

Sposób użycia:

Aby zapewnić optymalną skuteczność produktu należy pamiętać o usunięciu większych pozostałości jedzenia z naczyń, tzn. wcześniejszym przepłukaniu naczyń przed włożeniem do zmywarki. Wyciągnąć tabletkę z opakowania i umieścić w odpowiednim dozowniku.

Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Aby zmywanie przebiegało optymalnie należy zadbać o to, by w zmiękczaczu wody zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej. 

Skład wg INCI:

Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, TAED, Laureth-7, Sodium Chloride, Poliphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Mycrocrystalline Cellulose, Protease, Sodium Sulfate, Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.

* z upraw organicznych

Ostrzeżenia:

Drażniące dla skóry i oczu. Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia, pić dużo wody, zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Więcej o całej linii produktów Pierpaoli - EKOS: 

 • Badane na zawartość niklu, chromu i kobaltu (o wartości mniejszej niż 0,4 ppm)
 • Zapachy wykonane z naturalnych olejków eterycznych, bez alergenów!
 • Konserwanty naturalne lub identyczne z naturalnymi
 • Brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych
 • Odpowiednie dla wegan
 • Wszystkie produkty były poddawane badaniom na efektywność poprzez porównanie ich z tradycyjnymi produktami.

 

Certyfikaty i informacje: 

logo_icea.png 

Certyfikat ICEA: 

Instytut Certyfikacji Etyczny i Środowiskowy jest jedną z najważniejszych organizacji w sektorze ekologicznym we Włoszech i w Europie, z ponad 13 tys. pracowników300 techników 20 terytorialnych struktur operacyjnych we Włoszech i za granicą.

 

Celem ICEA jest promowania zrównoważonego i społecznie sprawiedliwego rozwoju rolnictwa ekologicznego.

Pierpaoli została certyfikowana przez ICEA w 3 najważniejszych obszarach:

1) Obszar produktów kosmetycznych - zostały wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją ECO COSMETICS BIO

2) Obszar produktów czystości - zgodnie ze specyfikacją ECO BIO DETERGENT

3) Produkty myjące zgodnie ze specyfikacją czysty ECO

Kosmetyki z certyfikatem ICEA umożliwiają klientom wybór bezpiecznych, zdrowych, naturalnych produktów, przyjaznych dla środowiska. Mają one jasne, określone zasady:

- kosmetyki nie są testowane na zwierzętach

- firmy nie mogą używać substancji z roślin modyfikowanych genetycznie

- zabrania się, żeby kosmetyki z certyfikatem ICEA promieniowały jonizująco

- stosuje się, gdy tylko to możliwe certyfikowane ekologicznie składniki

- kosmetyki nie zawierają szkodliwych substancji, syntetycznych składników chemicznych, parabenów, pochodnych ropy naftowej itp.

 3-ICEA---LAV-Stop-ai-test-su-animali.jpg

 

Produkt nie testowany na zwierzętach. Posiada stosowny certyfikat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_VeganOK.jpg

 

Brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych. Odpowiednie dla wegan.

 

 

 

 2ugi8i0.jpg

Kraj produkcji: Włochy. Najwyższa jakość kosmetyków włoskich. Produkty firmy Pierpaoli sa bardzo dobrze znane i uznawane za najlepsze we Włoszech.  

 

 

 

 
Cechy/certyfikaty/inne
ICEA TAK
Biodegradowalny TAK
Ilość w kartonie 16
Produkt Naturalny TAK
Zapach Naturalny TAK
Przebadany na skórze wrażliwej TAK
Przebadany na NI CH i K TAK
Łagodne składniki myjące TAK
Poleca SrokaO.PL TAK

Napisz opinię

NAJLEPSZE! Ekologiczne tabletki do zmywarki 25 szt. Najskuteczniejsze! CERTYFIKOWANE, DLA WEGAN, Pierpaoli Ekos

Ekologiczne tabletki do zmywarki Ekos 25 szt. Zawarty w tabletkach cytrynian sodu w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, a obecny nadwęglan sodu gwarantuje optymalne działanie nawet w niskich temperaturach, zapewniając przy tym znaczącą oszczędność przy zużyciu energii, wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska wodnego. Bezkonkurencyjne!

Napisz opinię

 
Opinie(17)
2023-05-25
Eliza

Dla mnie bomba, dobrze domywają. Owijki są rozpuszczalne, nie trzeba ich ściągać...

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2023-03-25
Monika Gaworczyk

U mnie sprawdziły się lepiej niż inne tabletki, ale nie rozpuszczają się do końca na najdłuższym programie i zostają drobinki proszku na naczyniach. Lepszy jest płyn.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2020-12-30
Daniel

Te tabletki nie mają nic wspólnego z ekologią! Każda jest zapakowana w oddzielny foliowy woreczek!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (2) (1)
2020-11-21
Kinga

Składowo? Super. Zapachowo? Fajnie - nie maja super intensywnego zapachu. Działanie? I tu zaczynają się schody... Niestety ale już któryś raz nie domywa mi naczyń :/ Ma problem z garnkami i z nożami. Reszta ok.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2020-05-24
Nina G

Super tabletki! Obawiałam się trochę, że nie będą dawać sobie rady z domywaniem naczyń a jest lepiej niż w przypadku sklepowych gigantów Somatów i innych Finishów. Jestem zdziwiona, ale po tych tabletkach nie ma osadu, który zostawał po "sklepowych". Dodatkowo jak otwiera się zmywarkę to nie bucha chemią i sztucznym zapachem. Super, super! Na pewno nie będzie to ostatnie opakowanie :)

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2020-04-22
Justyna L

Dołączam do grona osób zachwalających te tabletki. Nie pozostawiają smug w przeciwieństwie do innych eko tabletek jakie stosowałam. Po każdym myciu naczynia są czyste i lśniące, na prawdę produkt godny polecenia. Tylko opakowanie mogłoby być większe.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2019-07-27
Aleksandra Szejer

Tabletki dają radę nawet bardzo brudnym naczyniom. Po otwarciu zmywarki nie czuć już tego chemicznego, ostrego zapachu jak po innych tabletkach, nie pozostawia zacieków. Bardzo dobry produkt.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-12-21
Polecam!

To już chyba moje 5 opakowanie tych tabletek i jestem bardzo zadowolona, domywają naczynia, nie zostawiają smug, polecam! :)

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-06-06
Karolina

Super tabletki! Zużywam już trzecie opakowanie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naczynia idealnie domyte, świeża zmywarka bez chemicznego zapachu, żadnych smug. Mam zmywarkę od niedawna, próbuję wkładać coraz to gorsze przypadki i te tabletki jeszcze mnie nie zawiodły. W międzyczasie skusiłam się na jakiś ekologiczny proszek, ale niestety nie domył naczyń, został biały nalot i smugi, więc pozostaję przy tych tabletkach.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-05-26
Świetne tabletki!

Świetne tabletki, wegańskie, w pełni biodegradowalne, skutecznie czyszczą naczynia - polecam!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-05-15
Opinia

Tabletki naprawdę fajnie domywają brudne naczynia, myślę, że jakościowo można porównać do komercyjnych tabletek, za to ich skład jest o wiele lepszy, zamawiam kolejne opakowanie i na razie nie mam zamiaru zmieniać na inne.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-02-07
Strzał w dziesiatkę

To moje pierwsze tabletki do zmywarki kupione nie tylko z myślą o czystych naczyniach, ale też o środowisku. Moja spostrzeżenia? Naczynia są bardzo dobrze doczyszczone, zniknął też ten chemiczny zapach, charakterystyczny dla tych najbardziej znanych kapsułek dostępnych w każdym sklepie, plus cena wg mnie bardzo korzystna. Reasumując - bardzo polecam. Cieszę się, że na nie trafiłam, raczej nie będę szukać już innych, bo spełniają moje oczekiwania w stu procentach.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-01-20
Działają

Zużyliśmy już kilka opakowań tych tabletek i na tle innych eko one naprawdę zmywają:) i do tego naczynia nie "pachną" po wyjęciu jak te po użyciu komercyjnych tabletek

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2017-11-05
Jedyne tabletki eko, które działają

Używam tych tabletek od kilku miesięcy i są naprawdę w porządku. Wcześniej używałam proszku własnej roboty (niestety porażka, biały osad na wszystkim) i tabletek Sodasan (ok), ale te stały się ulubieńcami. Nie zostawiają żadnego nalotu, szkło ładnie wygląda, sztućce się nie przebarwiają. Z każdego mycia wychodzi jedno czy dwa naczynia niedomyte, ale to są przypadki, gdy do zmywarki trafiły z zaschniętymi resztkami.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2017-08-27
polecam

skuteczne, nie miałam problemu ze smugami, czy kiepskim domywaniem naczyń

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2016-02-20
tabletki do zmywarki

Super tabletki.W końcu domyte sztućce i kubki po herbacie :). Wypróbowałam już różne tabletki ekologiczne i te zajmują 1 miejsce.polecam

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2016-02-02
Komentarz użytkownika

Pierwsze tabletki, które nie zostawiają białych smug na kubkach i talerzach. Miałam Sodasanu i Sonetu i była po prostu tragedia. Pan nie kłamał - są naprawdę dobre! Skład też jest jak najbardziej dobry. Polecam

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)