compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Napój owocowy o smaku rumianek-pomarańcza-brzoskwinia, BIO, 250ml, Clipper
search

about-our-story-once-upon-a-tea-time-des

Napój owocowy o smaku rumianek-pomarańcza-brzoskwinia, BIO, 250ml, Clipper

Niegazowany, orzeźwiający napój na bazie soków owocowych.

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Najlepiej podawać schłodzone.

Składniki

woda, sok owocowy z koncentratu* [jabłko* (41,5 %), białe winogrona* (2,2 %), cytryna* (1 %)], naturalne aromaty rumianku, pomarańczy i brzoskwini. (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Zalecane warunki przechowywana

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Wartość odżywcza w 100 g

Wartość energetyczna: 89 kJ/21 kcal
Tłuszcz: 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 4,5 g
w tym cukry: 4,5 g
Białko: 0,2 g
Sól: 0 g

Clipper:

Clipper został założony w 1984 roku w kuchni w Dorset przez męża i żonę z obsesją na punkcie herbaty. 

Chcieli podzielić się swoją miłością do wspaniałej herbaty, obiecując etyczne pozyskiwanie i naturalną produkcję. 

Historia zaczęła się od zaledwie dwóch skrzynek najwyższej jakości herbaty Assam, sprzedawanych w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością i kawiarniach. 

Obecnie istnieje ponad 150 różnych produktów Clipper sprzedawanych w ponad 50 krajach.

Dbamy o sposób uprawiana i zbierana herbaty:

Żaden z naszych produktów nie zawiera niczego sztucznego. W 2018 roku byliśmy pierwszą na świecie firmą produkującą herbatę, która przeszła na herbatę roślinną, biodegradowalną, niemodyfikowaną genetycznie i niebieloną. Nieustannie pracujemy również nad sposobami bycia bardziej ekologicznymi, od produkcji po pakowanie.

Kochamy dobrą herbatę:

Wierzymy, że liczy się każda filiżanka herbaty. Naszemu nieustannemu dążeniu do jakości i dbałości o szczegóły towarzyszy tylko nasze pragnienie, aby zawsze postępować właściwie.

Więc, „Naturalne, uczciwe i pyszne” to nie tylko hasło reklamowe, to przewodnik po każdej podejmowanej przez nas decyzji.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
  • Kraj pochodzenia
    Wielka Brytania
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym
    9
  • Odpowiednie dla wegan
    TAK
  • ean13
    5021991944574

Napój owocowy o smaku rumianek-pomarańcza-brzoskwinia, BIO, 250ml, Clipper

Niegazowany, orzeźwiający napój na bazie soków owocowych.

Zobacz także

Ładowanie...