Proszki, listki i kapsułki do prania

Listki do prania , BEZZAPACHOWE - 12 prań. Innowacyjne ultraskoncentrowane. Dizolve. 1 listek to 1 pranie

Listki do prania BEZZAPACHOWE - 12 prań.

Właściwości:

- całkowicie się rozpuszcza
- łatwe dozowanie
- kompaktowy rozmiar
- produkt hipoalergiczny
- produkt ekologiczny i ekonomiczny
- odpowiedni do prania ręcznego

More details

1043
Nowość!

Nie ma punktów za ten produkt.


 
Opis produktu

Listki do prania, zapach: świeżości - 12 prań. Właściwości: 

 • całkowicie się rozpuszcza
 • łatwe dozowanie
 • kompaktowy rozmiar
 • produkt hipoalergiczny
 • produkt ekologiczny i ekonomiczny
 • odpowiedni do prania ręcznego

W odpowiedzi na poszukiwania produktów wysokojakościowych, spełniających najwyższe standardy, proponujemy Państwu listki do prania DIZOLVE. Jest to innowacyjny środek piorący, przeznaczony do prania ubrań białych jak i kolorowych.

dizolve-new-box-with-instructions1.gif

DIZOLVE sprawi, że twoje pranie będzie łatwiejsze, bardziej ekonomiczne oraz w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego . Dizolve to bowiem sama esencja środka piorącego – nie zawierająca sztucznych spulchniaczy oraz rozpuszczalników. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce.

Innowacja w postaci listków do prania przywędrowała do Polski z Kanady. Listki Dizolve, produkowane na ten wymagający rynek, od lat cieszą się bardzo dużą popularnością i stały się standardowym wyposażeniem każdej łazienki.

Wybieraj mądrze – wybierz DIZOLVE.

Dizolve to:

 • skuteczne dopieranie plam,
 • łatwe dozowanie,
 • kompaktowy rozmiar,
 • produkt hipoalergiczny,
 • produkt ekologiczny i ekonomiczny.

Twórcom Dizolve przyświecał jeden cel: stworzyć produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Listki do prania to świetna alternatywa dla ciężkich żeli i proszków, które są uciążliwe w transporcie i przechowywaniu. Przede wszystkim, Dizolve to produkt niezwykle skuteczny w działaniu, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie. Mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże.

Dizolve to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny– nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki. Dużym atutem jest także jego ekonomiczność – podczas transportu, do przewiezienia 3000 opakowań , wystarczy mały samochód, a nie tak jak w przypadku ciężkich proszków – duża ciężarówka. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce. Dizolve to listek, cienki jak kartka papieru, który wygodnie, zależnie o ilości prania, podzielimy na mniejsze części.

Bardzo ważną zaletą jest hipoalergiczność tego produktu. Listki są bezzapachowe, nie zawierają substancji zapachowych i parabenów, dlatego też są polecane dla osób ze skłonnościami do alergii i dla skóry delikatnej.

 

 

 

Napisz opinię

Listki do prania , BEZZAPACHOWE - 12 prań. Innowacyjne ultraskoncentrowane. Dizolve. 1 listek to 1 pranie

Listki do prania BEZZAPACHOWE - 12 prań.

Właściwości:

- całkowicie się rozpuszcza
- łatwe dozowanie
- kompaktowy rozmiar
- produkt hipoalergiczny
- produkt ekologiczny i ekonomiczny
- odpowiedni do prania ręcznego

Napisz opinię

 
Opinie(1)
2017-01-13
Interesujące rozwiązanie

Bardzo dobry środek do prania, w dodatku zajmuje mało miejsca.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)