compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Bio-D

Firma Bio-D jest cenionym producentem ekologicznych proszków do prania i innych doskonałych produktów czyszczących, które nie tylko są ekologiczne, ale także świetnie nadają się do wykorzystywania przez alergików. Firma działa od ponad 30 lat.

Jak powstała firma BIO-D?

W latach 80-tych, założyciel BIO-D, Michael Barwell zajmował się czyszczeniem i konserwacją statków handlowych. Podczas wykonywania ciężkiej pracy konieczne było noszenie ciężkiego sprzętu ochronnego, w tym respiratora. Michael był zszokowany, gdy odkrył, że wiele składników produktów, których używał w pracy, można również znaleźć w codziennych, domowych środkach czyszczących. Zaniepokojony tym, postanowił poszukać alternatywnych źródeł pochodzenia naturalnego, które pozwoliłyby na bezpieczne i skuteczne czyszczenie bez szkody dla ludzi i środowiska. W 1989 roku narodziła się firma Bio-D.

Odkąd Michael przeszedł na emeryturę, na czele firmy stoi Lloyd, pierwszy pracownik, a obecnie właściciel firmy. Urodzony i wychowany w Hull lekarz medycyny, który odegrał kluczową rolę w rozwoju obecnego asortymentu, współpracuje z zespołem Bio-D, aby kontynuować dziedzictwo Michaela: wytwarzanie środków czyszczących, które są skuteczne, etyczne i niedrogie. Sprzątanie bez kompromisów.

Zalety produktów

Produkty BIO-D są w 100%

  • wegańskie
  • posiadają certyfikat Curelty Free
  • posiadają certyfikat Allergy UK

Najczęściej kupowany jest proszek do prania pieluch wielorazowych Nappy Fresh. Ekodystrybutor jest wyłącznym dystrybutorem marki Bio-D w Polsce.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...