compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

WARUNKI WSPÓŁPRACY, WAŻNE INFORMACJE

Jak zacząć?

1. Załóż konto na naszej stronie >>  ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ 

2. Napisz do nas: biuro@eko-dystrybutor.pl z prośbą o podłączenie cen hurtowych.

Proste i przejrzyste zasady dla wszystkich

1. Nie ma minimum logistycznego.

2. Darmowa dostawa od 800 zł Netto.

3. Ceny w wynikach wyszukiwania są cenami NETTO.

4. Faktura na termin 7 dni po pierwszych trzech zamówieniach.

5. Przekroczenie terminu dostawy skutkuje powrotem do przedpłaty.

Więcej o nas

Jest dla nas bardzo ważne, by być Państwa doradcą i partnerem. 

Wiemy bardzo dobrze, że od Państwa sukcesu biznesowego zależy także nasz sukces, dlatego w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu meilowego lub telefonicznego: 783 017 497. Chętnie podzielimy się wieloletnim doświadczeniem biznesowym i odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy także do systematycznych zamówień i poszerzania oferty.

Dokładamy wszelkich starań, by produkty ekologiczne, które Państwu oferujemy, były najwyższej jakości, z certyfikatami, o odpowiednich składach i pochodzeniu oraz by były odpowiednio promowane i uczciwie sprzedawane. Między innymi dlatego systematycznie bierzemy udział w imprezach targowych w Polsce i za granicą oraz wykupujemy reklamy w miejscach, gdzie znajduje się Państwa grupa docelowa.

Wspólne działania

Zachęcamy także Państwa do promowania naszych produktów i pozycjonowania ich w odpowiedni sposób na swojej stronie. Możliwe są wspólne działania takie jak: darmowe produkty dla Państwa blogerek i konkursów na FB i Instagramie, promocje dla Państwa klientów, darmowe próbki. Wszystkie te działania możemy podejmować w zależności od możliwości i wielkości zamówień.

Zachęcamy Państwa także do poszerzenia swojej oferty szczególnie o produkty takich marek jak:

  • Baby Anthyllis (to obecnie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza ekologiczna oferta dla dzieci). Produkty będą systematycznie zyskiwać polskie opakowania.
  • Anthyllis - wspaniała linia certyfikowanych włoskich szamponów, żeli pod prysznic i kremów w atrakcyjnych cenach. Produkty Anthyllis oraz Baby Anthyllis wyróżnia także nieporównywalna do konkurencyjnych produktów jakość, co systematycznie zauważają i doceniają klienci.
  • Bio-D - to marka bardzo dobrze znana z takiego produktu jak Nappy Fresh, która ma do zaoferowania mnóstwo innych wspaniałych produktów: duże 5l pojemności, mydła do rąk, płyn do mycia naczyń bez zapachu czy odkażacz do powierzchni 500 ml.
  • Hydrophil - to wspaniałe bambusowe szczoteczki do zębów bardzo etycznej, niemieckiej firmy. Design szczoteczek przyciąga uwagę klientów. W ofercie na życzenie klientów wysyłamy standy i szczoteczki do prezentacji w sklepach stacjonarnych.
  • Pieluszki jednorazowe Muumi oraz Bambo Nature. To dwie wiodące na rynku marki, których zakupu mogą Państwo dokonywać właśnie u nas.
  • Ecozone - bardzo szeroki wybór środków czystości angielskiej znanej marki.
  • Gentle Day - wspaniałe podpaski, wkładki i tampony. U nas mają Państwo gwarancję najniższej ceny. Wysyłamy także próbki oraz na prośbę bardzo ładny regał z tektury.

Reklamacje, płatności i zwroty

Czasami może zdarzyć się, że coś pójdzie nie tak. Proszę poinformujcie nas Państwo niezwłocznie o ewentualnej niezgodności. Postaramy się każdą reklamację rozpatrzyć możliwie szybko i bez zbędnych formalności. Prosimy o e-mail: biuro@eko-dystrybutor.pl

Bardzo prosimy o terminowe opłacanie faktur. Brak terminowej wpłaty powoduje powrót do systemu przedpłaty. Darmowa wysyłka jest dla zamówień o wartości powyżej 800 zł netto.

Ceny i rabaty

Ceny naszych produktów na stronie Eko-Dystrybutor.PL wyświetlane są w kwotach netto po rabacie. Na cenę ma wpływ wiele czynników. Oczywiście staramy się, by były one konkurencyjne.
Będziemy wdzięczni za sprzedaż produktów w cenach sugerowanych. 

Istnieje także możliwość zakupu produktów dostępnych w naszej ofercie detalicznej, jednak na takie produkty nie udzielamy dodatkowych rabatów.

Ładowanie...