compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Diet-Food

Diet-Food

Jesteśmy jednym z największych producentów BIO w Polsce z sukcesami sprzedażowymi na całym świecie. Dzięki nowo wybudowanej fabryce, mamy możliwość produkcji wszystkich potrzebnych produktów w krótkim czasie, zapewniając najwyższą jakość i konkurencyjną cenę.

MIPAMA SP.J., właściciel marki Diet-Food jest firmą, która istnieje na polskim rynku prawie 25 lat. Do tej pory firma zajmowała się importem i eksportem warzyw i owoców. W 2013 roku, po analizie rynku postanowiliśmy się przebranżowić. Zauważyliśmy że ludzie coraz więcej dbają o to co jedzą, że rośnie zapotrzebowanie na zdrowe, ekologiczne jedzenie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom. W 2013 r. zaczęliśmy sprowadzać i sprzedawać pod własną marką Diet-Food makarony konjac. Rok później, w 2014 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty z kategorii superfood oraz oleje arganowe. W sprzedaży mamy m.in. pędy jęczmienia, macę, jagody acai, białko konopne oraz Mixy superfoodów: Super Day, Super Slim czy Super Detox.

Nasza firma to swojego rodzaju manufaktura, dzięki czemu klient ma pewność, że wszystkie produkty są najwyższej jakości, a dzięki temu, że produkty są ręcznie pakowane, charakteryzuje nas niemal aptekarska precyzja.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Żywność Ekologiczna
Gluten Free
Oil Palm Free
Kraj pochodzenia
Filtruj
Ładowanie...