compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Soft Moon - Only for women

Soft Moon - Only for women

Jesteśmy producentem marki Soft Moon.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów, zamówień oraz dystrybucji. Zapraszamy do kontaktu: biuro@eko-dystrybutor.pl.


Soft Moon to najwyższej jakości podpaski wielorazowe, wkładki higieniczne, laktacyjne i akcesoria dla kobiet.

To marka stworzona specjalnie dla kobiet. Powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzenia największego w Polsce sklepu z podpaskami, wkładkami i pieluchami wielorazowymi oraz kubeczkami menstruacyjnymi.

Wierzymy, że będziemy naszymi produktami wspierać kobiety w ważnych dla nich dniach: połogu, laktacji, miesiączki i zawsze wtedy, kiedy będą tego potrzebować.
Bo każda z nas jest boginią.
Każda z nas jest wyjątkowa.


  • Kolekcja 2019
  • Kolekcja 2018
  • Kolekcja 2021

    Ultra Comfort - super cienka podpaska charakteryzująca się dużą chłonnością równocześnie będąc bardzo komfortową podpaską. Ponadto podpaska posiada dodatkowe przeszycia na środku co ma za zadanie przyspieszyć wchłanianie do warstwy chłonnej. Kolejne przeszycia przy skrzydełkach są swojego rodzaju zaworem bezpieczeństwa, który dodatkowo chroni bieliznę przed niechcianymi przeciekami.

    Zanim produkt zostanie udostępniony nowym użytkowniczkom jest on testowany na grupie pań, które informują nas o swoich odczuciach.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Oeko-Tex Standard
Filtruj
Ładowanie...