compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
NASZE MARKI

NASZE MARKI

 • Pierpaoli - Baby...

  Wyłącznym dystrybutorem marki Baby Anthyllis jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Baby Anthyllis prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Linia Baby Anthyllis produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Produkty Pierpaoli są bardzo cenione przez naszych klientów, świetnie sprzedają się w coraz większej ilości sklepów i aptek.

  UWAGA: cała linia może być używana od pierwszego dnia życia

  Ponadto Baby Anthyllis: są testowane dermatologicznie na skórze wrażliwej. Badane na zawartość niklu, chromu i kobaltu (o wartości mniejszej niż 0,4 ppm). Zapachy pochodzą z naturalnych olejków eterycznych, konserwanty naturalne lub identyczne z naturalnymi. Brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych - odpowiednie dla wegan. Nie zawierają mydeł alkalicznych, syntetycznych substancji zapachowych, alkoholu etylowego, parafiny, barwników. 

  Polecamy wszystkie produkty linii Baby Anthyllis, a w szczególności pastę do zębów, płyn do kąpieli 2 w 1, płyn do prania, odświeżający dodatek do prania oraz chusteczki nawilżane. BARDZO POLECAMY :-)

 • Pierpaoli - Anthyllis

  Wyłącznym dystrybutorem marki Anthyllis jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Anthyllis prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Linia Anthyllis jest produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Kosmetyki z linii Anthyllis są przeznaczone dla dorosłych, w tym osób posiadających wrażliwą skórę. Wzbogacono je w pielęgnujące wyciągi roślinne z kontrolowanych ekologicznych upraw.

  Zapachy kosmetyków Anthyllis pochodzą z olejków eterycznych. Cała linia została stworzona bez składników odzwierzęcych czy pochodnych. Produkty przebadano pod kątem zawartości niklu, chromu i kobaltu (wartości niższe niż 0,4 ppm). Użyte konserwanty są naturalne lub identyczne z naturalnymi.

  Z linii produktów Anthyllis polecamy w szczególności: szampony do włosów wymagających (do potrzebujących częstego myciaz tendencją do łupieżuprzetłuszczających się), płyn do higieny intymnej z wyciągiem z borówki i nagietka, żel pod prysznic, krem przeciwzmarszczkowy z fitokompleksem z czerwonych winogron, kremy przeciwsłoneczne z bezpiecznymi filtrami mineralnymi oraz pięknie pachnące płyny pod prysznic.

  Bardzo polecamy wszystkie produkty włoskiego producenta Pierpaoli. Swoją jakością, wydajnością i przyjaznym składem zdobyły zaufanie nasze i wielu naszych klientów.

 • Pierpaoli - Ekos...

  Wyłącznym dystrybutorem marki Pierpaoli Ekos Personal Care jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Pierpaoli Ekos Personal Care prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Linia kosmetyków Pierpaoli Ekos Personal Care produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

  Bardzo polecamy wszystkie produkty włoskiego producenta Pierpaoli. Swoją jakością, wydajnością i przyjaznym składem zdobyły zaufanie nasze i wielu naszych klientów.


 • Pierpaoli - Ekos Baby

  Wyłącznym dystrybutorem marki Pierpaoli Ekos Baby jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Pierpaoli Ekos Baby prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Linia Ekos Baby produkowana jest przez firmę Pierpaoli - włoskiego producenta certyfikowanych produktów, których składniki pochodzą z upraw ekologicznych. Produkty Pierpaoli są bardzo cenione przez naszych klientów, świetnie sprzedają się w coraz większej ilości sklepów i aptek.

  Kosmetyki dla dzieci Ekos Baby mogą być używane od pierwszego dnia życia


 • Pierpaoli - Ekos

  Wyłącznym dystrybutorem marki Pierpaoli Ekos jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Pierpaoli Ekos prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Środki czystości Ekos są stworzone przez włoskiego producenta certyfikowanych produktów ekologicznych Pierpaoli. Są doskonałą propozycją dla wszystkich, którym zależy na środowisku. Są dostępne w dużych pojemnościach i przystępnych cenach.

  Najbardziej topowymi produktami są: najskuteczniejsze na rynku ekologiczne tabletki do zmywarki Ekos (nie pozostawiają białych smug), lawendowy płyn do prania oraz płyn do ręcznego mycia naczyń.

  Tak jak pozostałe produkty firmy Pierpaoli, środki czystości Ekos są badane na zawartość niklu, kobaltu i chromu (wartości niższe niż 0,4 ppm), stworzone na bazie naturalnych lub identycznych z naturalnymi konserwantów, bez składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych. Zapach produktów stworzony został z naturalnych olejków eterycznych, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia różnych alergii. Bezpieczne dla środowiska wodnego.


 • Aimée de Mars

  Naturalne perfumy są jak druga skóra...

  Odkryj sekrety wytwarzania perfum dla ciała i duszy inspirowanych olfaktoterapią i aromatoterapią.

  Rzeczywiście, ważne jest dla nas odkrycie kulis naturalnej i wegańskiej perfumerii, w której przyjemność zmysłów łączy się z troską o ciało i umysł.

  Perfumy to wspólnik piękna, sekret uwodzenia… Co by było, gdyby noszenie perfum stało się czymś więcej niż tylko zapachowym podpisem?

  W ten sposób Aimée de Mars stworzyli zapachy, których aktywne serce składa się z 21 naturalnych olejków eterycznych i wody źródlanej z Saint Genulphe, które harmonizują emocje. Naturalne perfumy Aimée de Mars są formułowane z co najmniej 95% surowców pochodzenia naturalnego. Ponadto producent utrzymuje dobre relacje z tymi, którzy produkują wspaniałe składniki, takie jak Róża z Bułgarii, organiczny Ylang-Ylang czy organiczna Lawenda z Drôme Provençale.

  Naturalne perfumy Aimée de Mars

  Opieramy się na biologicznych zasadach naturalnej perfumerii i pracujemy bez dodatku barwników, filtrów chemicznych, ftalanów, policyklicznego piżma i innych szkodliwych składników syntetycznych.

  Nasze naturalne perfumy składają się z ekstraktów kwiatów, drzew, soków (organicznych, jeśli pozwala na to sposób ekstrakcji), organicznego alkoholu pszennego, wody źródlanej, które są wibracyjnymi nośnikami przekazywania miłości.

  Jak spacer na łonie natury, Valérie Demars komponuje naturalne perfumy o delikatnych zapachach, dzięki drogocennym surowcom.

  Nasze perfumy są formułowane z co najmniej 95% aktywnych surowców pochodzenia naturalnego. Tym samym delikatność natury pozostaje na skórze, utrzymując świeże i otulające doznania, przyjemność dla ciała i duszy. Wreszcie wszystkie naturalne koncentraty są produkowane we Francji, od projektu po opakowanie: 100% francuskie perfumy.

  Jak powstało Aimée de Mars?

  Nasz Dom Perfum narodził się ze słodkiej dziecięcej historii między babcią a wnuczką. Dlatego Valérie Demars chciała oddać hołd swojej babci Aimée, nazywając perfumy jej imieniem.

  Tak narodziły się perfumy Aimée de Mars, perfumy miłości i więzi z bliskimi.

  Pożyteczna woda źródlana z Saint-Genulphe, pochodząca z Francji, jest częścią tradycji Wód Uzdrawiających. Zawarta we wszystkich naszych perfumach jest dobroczynnym i aktywnym darem.

  Zapachy zostały stworzone z myślą o delikatności Natury i zainspirowane pięknem boskiego stworzenia. To tutaj wdzięk kwiatów miesza się z mocą roślin.

  W Aimée de Mars wierzymy, że może istnieć nowa perfumeria, bardziej naturalna, bardziej organiczna, bardziej wegańska i szanująca planetę, dająca tyle przyjemności i trwałości, co syntetyczne zapachy. Z tym przekonaniem Valérie Demars opracowuje zapachy i ich unikalne karty receptur. Każdy z nich łączy w sobie przyjemność i naturalność, oddziałując pozytywnie na ciało i umysł.

  Tajemnica perfum:

  Tworzenie perfum kryje w sobie wiele tajemnic, odczytanie ich składu jest często trudne i niejasne. Aby nie zostały skopiowane, formuły muszą pozostać tajne, nie widać szczegółów kompozycji, a jedynie „PERFUMY”. Dlatego producenci perfum nie mają prawnego obowiązku deklarowania całego składu, a jedynie obecne w nim alergeny. Dlatego tak trudno jest odróżnić perfumy wykorzystujące naturalne surowce od perfum konwencjonalnych.

  Działanie perfum:

  Nuty węchowe, które wyczuwamy, kiedy wąchamy perfumy, najpierw przechodzą przez nieświadomość, przez układ limbiczny. To właśnie ta część mózgu jest siedliskiem naszych emocji i odgrywa główną rolę w naszym codziennym zachowaniu. Układ limbiczny jest również miejscem, w którym tworzy się pamięć, dlatego perfumy są systematycznie kojarzone ze wspomnieniami. Każda osoba odbiera wtedy nuty perfum inaczej, zgodnie z własnym doświadczeniem i doświadczeniami węchowymi. W ten sposób nuty węchowe, którymi oddychamy, wywołują reakcje fizjologiczne bez naszej świadomości.

 • Apeiron

  Wyłącznym dystrybutorem marki Apeiron jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Apeiron prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Apeiron pochodzi z języka greckiego i oznacza “nieograniczony”

  Bycie nieograniczonymi w naszych działaniach, myślach i uniwersalności – tej idei producent poświęca się już od ponad dziesięciu lat.

  Sekret naszych kosmetyków nie leży w mnogości składników, ale w starannym doborze i łączeniu wysokiej jakości komponentów ziołowych. Łatwo jest przesadzić z pielęgnacją skóry. Dlatego używamy tylko tylu składników, ile jest konieczne do uzyskania najlepszego możliwego efektu bez narażania skóry na niepożądane działania.

  Mniej znaczy więcej – sprawdza się to również w odniesieniu do zapachów. Zapach naszych kosmetyków jest łagodny, subtelny i zmysłowy. Używamy wyłącznie naturalnych olejków eterycznych i kompozycji zapachowych.  Uważne wybory – dla Twojego zdrowia

  Produkty tworzone przez Apeiron są certyfikowane, łagodne dla skóry, o ochronnych recepturach ze starannie wybranych składników dla naturalnej równowagi ciała. Producent unika zbędnego obciążenia i podrażnienia skóry. Apeiron używa nieprzetworzonych składników o doskonałej jakości, pamiętając zawsze o aspekcie trwałości. Najwyższej jakości zarządzanie gwarantuje wysoka efektywność i tolerancję.

 • Bambaw

  Głównym dystrybutorem marki Bambaw w Polsce jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Bambaw prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  manufacturer_297.jpg?time=1564573455

  Wierzymy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale właśnie go tworzymy.

  Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów.

  Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat.

  Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz.

  Wiemy, że potrzeba odwagi, by zakwestionować status quo.

  Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gier. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE.

  Dążymy do ulepszania naszej oferty zrównoważonych produktów bambusowych i chcielibyśmy podziękować za Wasz integralny udział w globalnej eko podróży, w której jesteśmy z Bambaw!

  DLACZEGO BAMBUS? 

  Bambus naprawdę jest cudowną rośliną. Jest symbolem siły, elastyczności i trwałości. Z wielu powodów bambus jest często nazywany „najbardziej odnawialnym materiałem na świecie”. Może rosnąć do jednego metra dziennie. Pochłania pięć razy więcej dwutlenku węgla i wytwarza 35% więcej tlenu niż drzewa.

  Aby kwitnąć w ten sposób, bambus nie wymaga pestycydów ani nawozów, oraz niewielką ilość wody. Po zbiorach, roślina szybko się regeneruje dzięki niesamowitemu systemowi korzeniowemu. Te systemy korzeniowe zapobiegają także erozji i odżywiają glebę potasem i innymi składnikami odżywczymi.

  Ten odnawialny „Superbohater” w imponujący sposób zachowuje swoje właściwości, gdy jest użyty do produkcji. Jego nośność sprawia, że ​​jest najważniejszym materiałem budulcowym dla rusztowań w Azji. Bambus ma również naturalne właściwości antybakteryjne, co czyni go doskonałym materiałem na sztućce lub słomki. 

  Rozwój techniki umożliwia tworzenie tkanin z bambusa. Bambusowe włókno jest niezwykle miękkie i lekkie, a także stanowi bardziej zrównoważoną alternatywę dla bawełny.

  Istnieje wiele zastosowań, w których bambus jest bardziej zrównoważonym substytutem, dlatego w Bambaw kochamy bambus!

   

  NASZ BAMBUS

  Bambus rośnie najlepiej w klimacie tropikalnym do subtropikalnego. W Bambaw wszystkie nasze bambusowe są organicznie i etycznie pozyskiwane z farm bambusowych w Indonezji i Chinach.

  Zawsze staramy się, aby we wszystkich naszych partnerstwach przestrzegano zasad etyki społecznej i środowiskowej. Upewniamy się, że pracownicy są dobrze opłacani i mają odpowiednie narzędzia do prawidłowej pracy. 

  Aby to zagwarantować, ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i pomagamy im w zrównoważonym rozwoju ich produkcji, aby utrzymać minimalny ślad produkcyjny.

   

  CZY WIESZ ŻE?

  • Bambus nie jest w rzeczywistości drewnem, to forma słodkiej trawy!
  • Bambus jest jedną z najszybciej rosnących roślin na Ziemi.
  • Rekord dla najwyższej rośliny bambusowej znajduje się w 48-metrowej bambusowej fabryce w Chinach.
  • Bambus może wchłonąć do 30% więcej CO2 niż rośliny i drzewa.
  • Do uprawy bambusa nie są potrzebne pestycydy ani nawozy.
  • Bambus dobrze zapobiega erozji gleby.
 • Bavicchi - ekologiczne...

  Wyłącznym dystrybutorem marki Bavicchi jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Bavicchi prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Bavicchi to producent najwyższej jakości ekologicznych kiełków oraz tacek, słoików do kiełkowania i kiełkownic.
  Kiełki mają właściwości zdrowotne i odmładzające, są bogatym źródłem witamin i mikroelementów. Nie bez powodu są nazywane bombą witaminową. 

  Nasiona na kiełki GEO są pozyskiwane z upraw przyjaznych środowisku, na których nie stosuje się chemicznych środków ochrony i nawozów sztucznych. Ich jakość jest poddawana kontroli i potwierdzona certyfikatami.


 • Beba

  Wyłącznym dystrybutorem marki Beba jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Beba prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Beba to włoski producent pochodzący z Toskanii, a właściwie z Livorno. Od piętnastu lat działają w dziedzinie kosmetyków i bio-wellness, tworząc specjalne linie wysokiej jakości produktów biologicznych o wysokiej wydajności. Najbardziej rozpoznawalne przez naszych klientów są naturalne preparaty i akcesoria do ochrony przed insektami, zwłaszcza komarami (zobacz bransoletkę zapachową odstraszającą owady). 

  Produkty marki Beba to:
  ● Naturalność: wszystkie składniki są naturalne, a skłąd na etykiecie (inci) jest tego dowodem. Produkty składają się z preparatów i wybranych surowców, zawsze świeżych, prawdziwych i nigdy nie liofilizowanych.
  ● Certyfikaty: produkty posiadają certyfikat BIO z QCertificazioni (AIAB), co czyni je gwarancją bezpieczeństwa dla tych, którzy kupują.
  ● Brak szkodliwych środków chemicznych: chemiczne środki powierzchniowo czynne, sztuczne zapachy i inne podejrzewane o szkodliwość dla człowieka składniki nie są w nich używane.
  ● Produkty włoskie: produkty składają się z najlepszych surowców na świecie, wybranych z najwyższym szacunkiem dla natury i zgodnie z tradycją; Przetwarzanie i produkcja odbywa się całkowicie we Włoszech.
  ● Szacunek: minimalizujemy wpływ naszych działań na ekosystem, korzystamy z najbardziej przyjaznych dla środowiska opakowań i wybieramy metody pracy, które szanują godność człowieka.

  Misja firmy (cytat ze strony producenta):

  Naszą misją jest szerzenie dobrego samopoczucia, harmonii i piękna na świecie. Wierzymy w naturę, w wartość tradycji, jak i w wartość innowacji.
  Tworzymy produkty, łącząc przepisy i naturalne środki, znane od czasów starożytnych, z nowymi odkryciami, w celu optymalizacji zasobów biodostępności. Jakość i wartości, które nas inspirują, mają głębokie korzenie i wyrażają się w sposobie działania, wyboru i działania.
  Nasza idea dobrego samopoczucia to spójność i harmonia między naszymi zasadami a naszym codziennym zachowaniem, aby żyć pełnią życia.
  Promujemy zdrowie i opiekę w naturalny sposób, wspieramy eubiotyki, naukę uprawy roślin i wydobywania ich składników aktywnych, z poszanowaniem natury organicznej.
  Okazujemy miłość w tym, co robimy każdego dnia, a to oznacza dla nas przebudzenie życia, kultywowanie go, dbanie o to i rozwijanie tego, co jest w nas i wokół nas. Dbamy o ludzi i wszystkie inne żywe stworzenia, bez barier i uprzedzeń, i chcemy ustanowić prawdziwe i trwałe relacje z naszymi pracownikami i klientami. Nasz głęboki duch odpowiedzialności i rzemiosła prowadzi nas we wszystkich procesach, zarówno intelektualnych, jak i produkcyjnych, w ciągłym poszukiwaniu doskonałości, w celu poprawy życia ludzi i poszanowania środowiska, które nas gości.
  Codziennie kierujemy nasze zaangażowanie w poszukiwaniu nowych surowców, związków i preparatów, certyfikowanych i zrównoważonych.
  Minimalizujemy wpływ naszych działań i wybieramy sposoby pracy, które szanują godność człowieka.


 • Bebevisa

  Wyłącznym dystrybutorem marki Bebevisa jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Bebevisa prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Bebevisa
   to linia produktów do poprawy ludzkiego zdrowia i urody, która powstała z dbałością o środowisko poprzez użycie w produkcji jedynie takich materiałów, które są bezpieczne dla środowiska.

  Produkty marki Bebevisa to absolutny brak użycia sztucznych pigmentów, szkodliwych substancji chemicznych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

 • Ben&Anna - Naturalne...

  Dezodoranty oraz produkty do higieny jamy ustnej BEN&ANNA to 100% składników pochodzenia naturalnego, innowacyjne opakowanie (kartonowy sztyft, szklane słoiczki), bez aluminium i substancji pochodzenia zwierzęcego.

 • BioBag - kompostowalne...

  Biobag to norweski producent w 100% biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci oraz pojemników do selektywnej zbiórki odpadów organicznych. 

  Worki BioBag są trwałe, estetyczne, a przede wszystkim przyjazne dla planety. Nie zawierają polietylenu - powszechnego we współczesnej produkcji szkodliwego związku rozkładającego się przez setki lat. Powstają z tworzywa, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Świetnie nadają się do odpadów organicznych. 

  Jak długo rozkładają się kompostowalne worki BioBag?

  Worki BioBag w warunkach kompostowych rozkładają się w około 45 dni. Dzięki temu zyskujemy worek na śmieci, który po zużyciu nie jest szkodliwym odpadem. BioBag przygotował również specjalne worki kompostowalne na psie odchody.

  • Certyfikaty na workach kompostowalnych

  Worki powstają zgodnie z europejską normą EN-13431. Jej przestrzeganie gwarantuje, że produkt:

  • nie zawiera w swoim składzie metali ciężkich i innych, niebezpiecznych pierwiastków,
  • rozkłada się w kontrolowanych warunkach w terminie krótszym, niż 6 miesięcy,
  • przemiana zawartego w materiale węgla w tlenek lub dwutlenek węgla i w biomasę następuje w przynajmniej 90% i tworzy drobny, pozbawiony substancji toksycznych i sprzyjający hodowli roślin kompost,
  • farby i pigmenty użyte do nadruków lub barwienia nie zawierają odpornych na rozkład polimerów lub pigmentów bazujących na metalach ciężkich.

  Pojemniki na bioodpady

  "Oddychające" i poddające się kompostowaniu worki, w połączeniu z pojemnikiem na odpady MaxAir II, tworzą wiodący system do selektywnej zbiórki odpadów organicznychPozwala on na odpowiednie odparowanie wilgoci z zebranych odpadów organicznych. Bioodpady schną, więc zażegnany zostaje problem gnicia i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

  Praktyki związane z kompostowalnymi workami mogą się różnić w zależności od lokalnych regulacji i infrastruktury. Warto zasięgnąć informacji u lokalnych władz lub firm zajmujących się gospodarką odpadami, aby dowiedzieć się więcej na temat zalecanych praktyk w Twoim regionie.

  Wyłącznym dystrybutorem marki BioBag jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką BioBag prosimy o kontakt z naszą firmą. 

 • Bio-D

  Wyłącznym dystrybutorem marki Bio-D jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Bio-D prosimy o kontakt z naszą firmą. 

  Firma Bio-D jest cenionym producentem ekologicznych proszków do prania, płynów do zmywania, sprzątania i innych doskonałych produktów. Najczęściej kupowany jest odświeżający dodatek do prania pieluch wielorazowych Nappy Fresh

 • BIOTURM

  Jesteśmy dystrybutorem marki Bioturm. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z marką Bioturm.  

  Firma została założona w Niemczech w 2001 roku.
  Nazwa BIOTURM pochodzi od zabytkowej wieży ciśnień, która stoi na terenie firmy - połączenie wyrazów Bio i wieży (turm). Jest ona symbolem wizji, stabilności i ochrony. Celem firmy jest dostarczanie naturalnych kosmetyków osobom z problemami skórnymi (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, bardzo sucha skóra).


 • BRISTA - szczotki do...

  Firma BRISTA zapewnia Państwu pełen asortyment szczotek do ciała, wykonanych w Polsce przez wiodącego, polskiego producenta. Naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości wyrobu.

  Ręczne wykończenie każdej szczotki zapewnia dbałość o detale oraz niepowtarzalność każdego egzemplarza. Nasze szczotki wykonujemy tradycyjnymi, dopracowanymi na przestrzeni lat metodami rzemieślniczymi, gwarantującymi najwyższą jakość i użyteczność wyrobu.

  W firmie BRISTA ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, jak też procesu ich wytwarzania.

 • Claripharm


  Specjalista od higieny intymnej

  Claripharm to zaprojektowane i wytwarzane we Francji w możliwie najzdrowszy sposób produkty do higieny intymnej. Marka jest najbardziej znana z silikonowych kubeczków menstruacyjnych Claricup oraz bielizny menstruacyjnej Clari Underwear

  Laboratorium Claripharm promuje wybór zdrowej i ekologicznej alternatywy produktów do higieny intymnej. Zachęca kobiety do dbania o siebie, to znaczy nie tylko o swoją powierzchowność, ale i od wewnątrz.  

  Twoja córka, twoja mama, twoja najlepsza przyjaciółka, twoja siostra…

  Zaczynając od ciebie, ile kobiet kochasz wokół siebie?

  Produkty Laboratorium Claripharm są projektowane przez nasze zespoły, czyli pierwsze użytkowniczki marki. Nie ustajemy w poszukiwaniu zdrowych alternatyw na czas menstruacji i do codziennego stosowania.

  Certyfikowane, zdrowe, wyprodukowane we Francji

  Zaprojektowane i sprawdzone w naszym laboratorium w Bretanii kubeczki menstruacyjne Claricup są w 100% produkowane we Francji pod czujnym okiem zespołu farmaceutycznego Claripharm.

  Wybierając kubeczek menstruacyjny Claricup wybierasz środki ochrony intymnej z certyfikatem medycznym ISO 13485: 2016 Europa, MDSAP USA i Kanada oraz FDA. Claricup to gwarancja jakości i pewności na bezpieczne cykle menstruacyjne.

 • Denttabs
 • Disana
 • ECOZONE
 • Eliah Sahil
 • Fair Squared
 • FiiLiT
 • Fürnis

  Fürnis to firma z siedzibą w Wiedniu, zajmująca się produkcją ekologicznych myjek do kąpieli dla dzieci.

  Ręcznie robione myjki Fürnis powstają z wysokiej jakości bawełny organicznej, która posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard), dzięki czemu nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Szwy wykonane są z poliestru ze względu na niezbędną elastyczność i odporność na rozdarcia. Haft składa się z naturalnej wiskozy celulozowej. Dzięki temu ma on wyjątkowy, naturalny połysk.

  Myjki w kształcie zwierzątek to produkty, które z całą pewnością zainteresują klientów. Rękawice do mycia w kształcie zwierzątek są przydatne nie tylko dla dzieci, które lubią bawić się podczas kąpieli. Mogą również pomóc oswoić się maluchom, które boją się myć. Dodatkowo produkty doskonale prezentują się na sklepowych półkach.

  Titel mit Baby in Wanne.jpg

 • Gentle Day
 • Georganics
 • Green Emotion

  Większość produktów Green Emotion jest opracowywana tak, aby była kompatybilna z naszą planetą, począwszy od butelek wykonanych z plastiku pochodzącego z recyklingu i/lub nadającego się do recyklingu, a skończywszy na opakowaniach zaprojektowanych tak, aby ograniczyć zużycie plastiku do minimum, jak w przypadku torebek eko-uzupełniających. 

  Tylna etykieta większości detergentów nie zawiera piktogramów wskazujących ryzyko chemiczne, co czyni je znacznie bezpieczniejszymi w kontakcie ze skórą… Bezpieczne dla Ciebie, bezpieczne dla planety.

  Wszystkie detergenty Green Emotion mające kontakt ze skórą są testowane na obecność tych 4 metali ciężkich, co pomaga zmniejszyć ryzyko chorób dermatologicznych w rodzinie. Są hipoalergiczne i delikatnie perfumowane, a na etykiecie zadeklarowano, że nie zawierają alergenów.

 • Hydrophil

  Wyłącznym dystrybutorem marki Hydrophil jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Hydrophil prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Producent ekologicznych, bambusowych szczoteczek do zębów, środków i akcesoriów do higieny jamy ustnej i ciała.

  Szczoteczki HYDROPHIL otrzymały wyróżnienie w czasie VI Targów Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych Eco Time 2017.

 • If You Care
 • Indus Valley

  Wyłącznym dystrybutorem marki Indus Valley jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Indus Valley prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Producent w 100% ekologicznych i wegańskich farb do włosów na bazie ziół i henny, sproszkowanych ziół do pielęgnacji skóry i włosów, dezodorantów i innych kosmetyków.

  Wysoka jakość produktów firmy oraz jej poszanowanie dla środowiska naturalnego sprawiły, że produkty Indus Valley otrzymały jeden z najwyżej cenionych i najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów eko - ECOCERT. Również USDA, czyli Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, docenił starania firmy i odznaczył swoim certyfikatem USDA Organic.

 • Lady Cup

  Wyłącznym dystrybutorem marki Lady Cup jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lady Cup prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Lady Cup to marka oferująca wysokiej jakości, bezpieczne w użyciu kubeczki menstruacyjne, które są ekologiczną i wygodną alternatywą dla podpasek i tamponów:

  -  wykonane z certyfikowanego silikonu medycznego,
  -  wielorazowego użytku,
  -  wygodne, przyjemne w dotyku i bardzo estetyczne.

  Producent oprócz kubeczków menstruacyjnych poleca także lejki dla kobiet marki Lady P oraz podpaski wielorazowe Lady Pad. 


 • Janapp
 • La Corvette - mydła...

  Wyłącznym dystrybutorem marki La Corvette jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką La Corvette prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  La Corvette oferuje oryginalne mydła marsylskie z certyfikatem EcoCert.

  Marka La Corvette to wyjątkowe połączenie historii, tradycji i doświadczenia. Od 1894 roku Savonnerie du Midi wytwarza w sposób tradycyjny mydło marsylskie. Savonnerie du Midi jest członkiem i współzałożycielem Związku Producentów Mydła Marsylskiego. Głównym celem organizacji jest ochrona dziedzictwa związanego z tradycyjną produkcją mydła marsylskiego.

 • Lady P

  Wyłącznym dystrybutorem marki Lady P jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lady P prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Lady P to marka oferująca lejki do sikania dla kobiet i dziewczynek:

  -  wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego,
  -  wielorazowego użytku, 
  -  łatwe do przenoszenia, np. w torebce.

  Lejki są przydatne w wielu sytuacjach, m.in. po przebytej operacji lub porodzie, w publicznej toalecie czy na kempingu.

  Polecamy także bardzo cenione przez kobiety kubeczki menstruacyjne Lady Cup tego samego producenta.


      

 • Lady Pad

  Wyłącznym dystrybutorem marki Lady Pad jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lady Pad prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Lady Pad to marka oferująca wielorazowe podpaski i wkładki higieniczne dla kobiet i dziewczyn:

  -  uszyte z materiałów organicznych,
  -  wielorazowego użytku, 
  delikatne w dotyku, a zarazem chłonne.

  Polecamy także bardzo cenione przez kobiety kubeczki menstruacyjne Lady Cup tego samego producenta.


 • Lamazuna

  Wyłącznym dystrybutorem marki Lamazuna jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lamazuna prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Lamazuna... francuska marka o gruzińskim imieniu!

  Marka powstała w 2010 roku. Właścicielka Laëtitia, pochodząca z Vendée we Francji, chciała zastąpić codzienne środki czystości uniwersalnymi chusteczkami z mikrofibry wielokrotnego użytku. Powstał wtedy pierwszy produkt, który został przetestowany przez wiele kobiet. Pozytywny odzew sprawił, że Laëtitia zdecydowała się stworzyć nową markę, a nazwę podsunęła jej gruzińska przyjaciółka. "Lamazuna" w języku gruzińskim oznacza "Ładną młodą dziewczynę", co dla Laëtitii stanowiło idealną nazwę.

  Wkrótce w sprzedaży pojawiły się nowe produkty, takie jak kubeczki menstruacyjne oraz kosmetyki ZERO WASTE: szampony, pasty do zębów i kremy do golenia w kostce. Ideą produktów Lamazuny jest długotrwałość i możliwość wielokrotnego wykorzystania produktu, dlatego bogata oferta zawiera produkty, które są zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne.

 • Le Chatelard 1802

  Le Chatelard 1802 to francuska marka zajmująca się uprawą lawendy, produkcją kosmetyków oraz mydła.

 • Lunette

  Wyłącznym dystrybutorem marki Lunette jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lunette prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Kubeczki menstruacyjne Lunette są produktem wyjątkowej jakości.
  Wyprodukowane w Finlandii, spełniają najsurowsze europejskie normy. W swoim kraju pochodzenia, Finlandii, miseczka menstruacyjna Lunette została wyróżniona odpowiednikiem polskiego Znaku Jakości Q - Avainlippu-merkin. Oznacza to, że jest to certyfikowanym kubeczkiem najwyższej światowej jakości.

 • Lucart Professional

  Głównym dystrybutorem marki Lucart w Polsce jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Lucart prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Do produkcji papierów EcoNatural wykorzystano tylko procesy fizyczne - w wyniku rozdzielenia warstw kartonów po napojach uzyskujemy celulozę w naturalnym kolorze oraz tworzywo AlPe, z którego robimy dozowniki. Jest to wyjątkowy na skale światową przypadek gospodarki zamkniętej w przemyśle papierowym. Bez wybielania, bez ścinania drzew, bez marnotrawstwa.

  Innowacyjny proces produkcji, który doprowadził do powstania EcoNatural, pozwala nam na recykling wszystkich elementów kartonów po napojach, oddzielając włókna celulozowe od polietylenu i aluminium w procesie mechaniczno-fizycznym, bez użycia substancji szkodliwych dla zdrowia ludzkiego lub środowiska.

  Korzyści dla środowiska

  Korzyści są oczywiste:

  • odzysk kartonów po napojach,
  • niższa emisja CO2 w atmosferze,
  • oszczędność drzew.

 • Maitre Savon de Marseille

  Wyłącznym dystrybutorem marki Maitre Savon de Marseille jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Maitre Savon de Marseille prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Firma rozpoczęła działalność w 1894 roku i od tego czasu wytwarza mydła tradycyjną metodą.

  W swojej ofercie posiadają nie tylko mydła, ale także certyfikowane środki czystości.

  Produkty te powstają dzięki wiedzy, doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu wielu oddanych pracowników.

 • MATERNATURA

  Wyłącznym dystrybutorem marki MaterNatura jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką MaterNatura prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  MATERNATURA
  to linia włoskich certyfikowanych EKO-BIO kosmetyków odpowiednich dla wegan! Jest to pierwsza organiczna marka która specjalizuje się w zakresie pielęgnacji włosów gwarantującej jedwabisty efekt silikonowy bez silikonu!

  Produkty MaterNatura parafiny ani olejów mineralnych, są natomiast testowane na obecność niklu (0<0001%). Każdy z produktów tej marki posiada certyfikat AIAB.

  Marka MaterNatura to gwarancja wysokiej jakości ekologicznych kosmetyków bezpiecznych dla Ciebie i dla naszej planety!

 • MeLuna

  Głównym dystrybutorem marki MeLuna INTIMO w Polsce jest Eko-Dystrybutor.PL. 
  We wszelkich sprawach związanych z marką MeLuna INTIMO prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  MeLuna INTIMO zapewni Ci mały dyskretny prysznic kiedy jesteś w podróży.

 • Merula - uniwersalny...

  Wyłącznym dystrybutorem marki Merula jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Merula prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Merula to niemiecki producent uniwersalnych kubeczków menstruacyjnych oraz akcesoriów pomocnych w używaniu kubeczków i utrzymaniu ich w czystości.
   

  Kubeczek Merula jest wykonany w 100% z silikonu medycznego, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Ma okrągły kształt, sztywniejszą górną krawędź oraz cienką i elastyczną miseczkę. 
  Może być stosowany zarówno przy słabych, jak i silnych mięśniach miednicy. Zawsze pozostaje tam, gdzie powinien.
  Może pozostawać w stanie zwiniętym i nie musi się całkowicie otwierać, dlatego nawet silne mięśnie miednicy nie odkształcają go. Jest odpowiedzią na poszukiwania kubeczka, który pasowałby do jak największej liczby kobiet. To eliminuje potrzebę długich pomiarów i porad.


 • Mlle Agathe

  Wyłącznym dystrybutorem marki Mlle Agathe jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Mlle Agathe prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Pochodząca z Francji doskonała linia produktów zawierających ręcznie pozyskiwany śluz ślimaka! Marka Mlle Agathe jest jedyną marką z certyfikatem ekologicznego hodowcy ślimaków, który pozyskuje śluz ślimaka w 100% ręcznie!
  Ręczne pobieranie śluzu jest dla ślimaków bezbolesne, co więcej badania wykazały, że przy wykonywaniu ręcznego zbioru uzyskana masa śluzu ślimakowego jest 2 do 3 razy większa niż uzyskana podczas zbioru mechanicznego.

  Wszystkie produkty kosmetyczne Mlle Agathe zawierają synergię roślin, olejów roślinnych i wosku roślinnego, które są wytwarzane z szacunkiem dla człowieka, natury i oczywiście zwierząt.

 • NAIKED

  Wyłącznym dystrybutorem marki NAIKED jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką NAIKED prosimy o kontakt z naszą firmą.


  NOWE STANDARDY W ŚWIECIE DOMOWYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I AKCESORIÓW 

  Czystość i zrównoważony rozwój idą w parze. Produkujemy ekologiczne środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego bez zbędnych dodatków. Estetyczne, funkcjonalne, kolorowe.

  JESTEŚMY NAIKED

  Naszym portem macierzystym jest Hamburg i nie, nie jesteśmy nadzy, ale nasze produkty prawie są. NAIKED koncentruje się tylko na tym, co istotne. Żadnych sztuczek, żadnych zbędnych składników, żadnych wypełniaczy, takich jak mikroplastiki lub inne bzdury, które wypełniają nasze kieszenie, ale są szkodliwe dla Ciebie i środowiska. Nie chcemy tego robić. Wolelibyśmy pozostać nadzy.
  Co chcemy dzięki temu osiągnąć? Najmniejszy możliwy ślad ekologiczny. Przejście na produkty przyjazne dla środowiska, takie jak nasze, nie jest dużym dodatkowym wysiłkiem, ale łatwym krokiem w kierunku zrównoważonego życia. A wszystko to bez konieczności płacenia za ekologiczne produkty nieadekwatnych kwot. 

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

  Żyjemy w czasach, w których nie powinno być wymówek dla złych produktów, dla Ciebie, dla naszej planety. Nikt z nas nie jest doskonały, ale nasz cel jest bardzo jasny: chcemy sięgnąć po ekologiczne gwiazdy. Z Tobą. Chcemy stale ulepszać nasze produkty i dokładać wszelkich starań, aby były jak najbardziej zrównoważone, ekologiczne i proste.

  PO PROSTU NAIKED.

  Tylko razem możemy podążać ścieżką do bardziej ekologicznej przyszłości. Więc zabierzemy was wszystkich ze sobą! Nieważne, czy jesteś na po studiach dotyczących środowiska i zrównoważonego rozwoju, pracownikiem administracji czy kierowcą ciężarówki.
  Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom produktów, które pod względem funkcjonalności nie ustępują konwencjonalnym produktomnie szkodzą środowisku, a jednocześnie przekonują estetyką i przystępną ceną. 
  Krótko mówiąc - nie musisz być hipisem, aby być NAIKED! 


 • Najel - oryginalne...

  Wyłącznym dystrybutorem marki Anthyllis jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Najel prosimy o kontakt z naszą firmą.


  NAJJAR specjalizuje się w całości w kosmetykach naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Pod marką Najel oferujemy kosmetyki do całego ciała, w tym mydła Aleppo, wykonane przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. 


 • Mooncup

  Wyłącznym dystrybutorem marki Mooncup jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Mooncup prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Mooncup Ltd.
  to firma brytyjska, stworzona w 2002 roku, której misją jest ochrona środowiska i poprawa miesiączkowych doświadczeń u kobiet. Cieszy się uznaniem i zaufaniem kobiet na całym świecie. Firma Mooncup Ltd, prowadzona przez grupę 8 kobiet, wzięła na siebie zadanie prawie nie do wykonania – zmianę przyzwyczajeń kilku pokoleń kobiet, ukształtowanych przez milionowe kampanie producentów klasycznych tamponów i podpasek. I świetnie sobie z tym radzi.

  Na każdym kroku Mooncup Ltd. demonstruje swoje oddanie ekologii i środowisku. Opakowania i ulotki dołączane do kubeczków pochodzą w 100% z odzyskanych materiałów i wydrukowane są z użyciem warzywnego tuszu. Każdy Mooncup zapakowany jest we własną, niewybielaną torebeczkę, zrobioną z organicznej bawełny pochodzącej ze sprawiedliwego handlu. Energia zasilająca siedzibę Mooncup Ltd. Pochodzi w 100% z energii odnawialnej. W uznaniu zasług firmy w 2004 Mooncup Ltd otrzymalo status Ethical Company za swoje oddanie ludziom i praktyki przyjazne zwierzętom. Firma stała się w ten sposób pierwszym certyfikowanym producentem produktów higieny intymnej.


 • Namaki

  Wyłącznym dystrybutorem marki Namaki jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Namaki prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Namaki zostało stworzone przez Vincenta i Marie-Laure, dwójkę inżynierów, która od dłuższego czasu myślała o założeniu własnej firmy. Wszystko zaczęło się od idei, która miała na celu produkcję bezpiecznych produktów do makijażu dla dzieci. Potem badania rynku a w efekcie projekt, dzięki któremu powstaje Namaki.

  Trzy główne zasady, którymi właściciele kierują się w codziennym zarządzaniu firmą to: przejrzystość, zaufanie i szacunek do planety, partnerów, klientów i dostawców. Każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby postępować zgodnie z tymi zasadami.

  Produkty do makijażu Namaki posiadają certyfikat ekologiczny i są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców (z wyjątkiem lakieru do paznokci). Organiczna certyfikacja zobowiązuje do przestrzegania bardzo surowych specyfikacji i stosowania wyłącznie surowców uznanych za nieszkodliwe dla środowiska. W tym kontekście cały łańcuch produkcji (od dostaw surowców do produkcji opakowań) jest kontrolowany co najmniej raz w roku.

  Wszystkie produkty zostały przetestowane klinicznie: zostały zastosowane u 50 ochotników (oczywiście ludzi) przez 48 godzin, 3 razy w tygodniu przez 3 tygodnie. Rezultat: brak reakcji alergicznych i podrażnień, co świadczy o tym, że nasze produkty mogą być używane bez obaw.

  W produkcji używają naturalnych i organicznych surowców. W związku z tym stosowanie pestycydów, GMO lub obróbki jonizującej jest zabronione. Produkty pakowane są w karton. Posiada on certyfikaty środowiskowe PEFC i FSC, które zapewniają należyte zarządzanie lasami. Opakowanie kartonowe to karton pakowy. Nie jest bielony. Wybielanie jest najbardziej zanieczyszczającym krokiem w produkcji papieru. 70% energii, która zasila fabrykę tektury pochodzi z biomasy.

  Proces produkcji produktów do makijażu jest kontrolowany przez Bureau Veritas zgodnie z normą I-305 dla kosmetyków organicznych. Miejsce produkcji jest corocznie kontrolowane w celu zapewnienia zgodności.

  Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najmniejsze. Używany karton jest o 25% lżejszy niż tektura konwencjonalna. Mniejszy i lżejszy = redukcja emisji CO2 podczas transportu produktów Namaki!

 • NeBiolina

  Wyłącznym dystrybutorem marki NeBiolina jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką NeBiolina prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Włoskie kosmetyki NeBiolina wyprodukowane przez firmę Pierpaoli to naturalne i bezpieczne produkty, których używanie dostarcza prawdziwej przyjemności.
  Linia Nebiolina jest przeznaczona dla dorosłych, natomiast seria kosmetyków Nebiolina Bebe została opracowana z myślą o najmłodszych, już od 1 dnia życia.

  Zawierają organiczny ekstrakt z owsa, który jest naturalnym źródłem cennego beta-glukanu i awenantramidów. Produkty z serii NeBiolina są dokładnie przebadane i bezpieczne:

  • przetestowane dermatologicznie na skórze wrażliwej,
  • bez mydła, alkoholu etylowego, parafiny i barwników,
  • testowane pod kątem zawartości niklu, chromu i kobaltu (<0,4 ppm).


 • oOlution

  Firma oOlution

  Wyłącznym dystrybutorem marki oOlution jest Eko-Dystrybutor.PL.


  We wszelkich sprawach związanych z marką oOlution prosimy o kontakt z naszą firmą.
  Marka oOlution to kolejne produkty premium w naszej ofercie. Wyjątkowe francuskie kosmetyki zawierające od 20 do 70 składników aktywnych, bogate w unikalną różnorodność roślin, bez oleju palmowego i bez składników wypełniających. Są w 100% naturalne, organiczne i wegańskie.

  oOlution powstało w 2010 roku z pragnienia założycielki Anne-Marie Gabelica do tworzenia kosmetyków bez żadnych kompromisów, z szacunkiem zarówno do naszej skóry jak i do planety.

  Pozwól skórze wybrać to, czego potrzebuje

  Każda skóra jest inna i nie reaguje w ten sam sposób ani w sposób systematyczny na różne składniki. Jeśli dziś potrzebuje olejku z marchwi, może jutro będzie miała większe zapotrzebowanie na wodę cytrynową, która rozjaśni cerę? Skóra nie ma tych samych potrzeb i tych samych drobnych problemów każdego dnia. Oferując jej różnorodność w 100% naturalnych składników, masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz!

  Nasze rośliny są: nawilżające, regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne, detoksykujące, przywracające równowagę, oczyszczające, matujące, przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, przeciw przebarwieniom, wypełniające, rozświetlające, przeciw zmęczeniu, rozświetlające, przeciw cieniom pod oczami.

  Lista składników, których nie używamy:

  • 0% składników wypełniających.
   Wypełnianie produktu pielęgnacyjnego składnikami, które nie są potrzebne skórze i/lub są problematyczne dla środowiska, mówimy im stanowcze nie! W produktach do pielęgnacji skóry firmy oOlution każdy składnik i/lub składnik aktywny jest korzystny dla naszej skóry i w 100% naturalny.
  • 0% niebezpiecznych lub kontrowersyjnych składników.
   Jest nie do pomyślenia, aby firma Olution tworzyła receptury ze składników szkodliwych dla naszej skóry i zdrowia. Dlatego nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
  • 0% oleju palmowego i pochodnych.
   Jesteśmy pierwszą marką kosmetyczną na świecie, która kategorycznie odmawia stosowania oleju palmowego i jego pochodnych we wszystkich naszych produktach. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę „Coup de coeur du jury” przyznawaną przez francuskie Ministerstwo Ekologii. Olej palmowy w kosmetykach stanowi 23% światowej produkcji. Uprawa palm jest odpowiedzialna za niszczenie bioróżnorodności w Indonezji i Afryce. W kosmetyce jest niestety wykorzystywana jako „wypełniacz” do tworzenia tańszych produktów do pielęgnacji skóry.
  • 0% produktów pochodzenia zwierzęcego: produkty wegańskie i wolne od okrucieństwa.
   Żadne zwierzę nie zostało, nie jest i nie zostanie wykorzystane ani skrzywdzone podczas tworzenia naszych produktów.

  Etykieta Slow Cosmetics®

  oOlution jest jednym z pionierów Slow Cosmetics®! Ruch Slow Cosmetics promuje ekologiczną i odpowiedzialną konsumpcję kosmetyków.

  Sekret produkcji:

  Większość naszych produktów powstaje w okolicach Aix-en-Provence lub w Alpach Wysokich.

  Obserwacja natury i jej zrozumienie jest jedną z podstawowych zasad oOlution. Rolnictwo ekologiczne opiera się na tej samej idei rozumienia natury i ograniczonej interwencji człowieka. Dlatego wszyscy nasi producenci posiadają certyfikaty ekologiczne lub są pozyskiwani w sposób zrównoważony.

  Na przykład nasz ekstrakt z maku, który można znaleźć w Feet Good, jest produkowany w pobliżu Gap przez rolnika ekologicznego. Olej buriti w oleju Lala, Plump It lub Beat It jest dziko zbierany. 70% naszych składników jest uprawianych we Francji, aby uzyskać świeże składniki, które spełniają najsurowsze normy ekologiczne. W przypadku składników produkowanych za granicą z taką samą starannością dba się o jakość. Tak jest na przykład w przypadku oleju kokosowego, który pochodzi z grupy ekologicznych rodzinnych gospodarstw na Filipinach.

  • Procesy produkcyjne uwzględniają dobroczynne działanie poszczególnych składników, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości dla skutecznej pielęgnacji.
  • Wszystkie oleje i masła roślinne są produkowane ekologicznie i są ekstrahowane przez pierwsze tłoczenie na zimno. Tłoczenie na zimno jest najszlachetniejszą metodą, ponieważ nie przegrzewa składnika, dzięki czemu zachowuje wszystkie jego zalety.
  • Wszystkie olejki eteryczne obecne w naszych produktach do pielęgnacji skóry są również produkowane ekologicznie, podobnie jak wody kwiatowe. Są starannie przetwarzane, aby zachować wszystkie ich zalety i różnorodność składników aktywnych. Destylacja z parą wodną umożliwia ekstrakcję olejków eterycznych i wód kwiatowych z roślin pod niskim ciśnieniem.
  • Aby zapewnić Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje, techniki produkcji i ekstrakcji są badane i oceniane, ponieważ oOlution chce oferować tylko najlepsze składniki. Praca na zimno ma zapewnić zachowanie wszystkich aktywnych składników olejków i roślin. Mydła poddawane są takiej samej obróbce jak oleje roślinne, a także są obrabiane na zimno. Zmydlanie na zimno wytwarza mydło, które intensywnie chroni i odżywia skórę.

  Współpraca z ESATs i TerraCycle

  Współpraca z ESAT polega na uczestniczeniu w zawodowej integracji osób niepełnosprawnych, ta inicjatywa również rozwinęła się odkąd współpracujemy z 3 ośrodkami. Wszystkie zwracane nam butelki i słoiki są wysyłane do tych ośrodków w celu umycia i ponownego użycia.

  Opakowania jednorazowe, takie jak np. tuby, są wysyłane do TerraCycle, firmy specjalizującej się w upcyklingu odpadów. Odpady są przekształcane w użyteczne przedmioty (takie jak meble ogrodowe).

 • ODYSKIN

  ODYSKIN - nasza historia

  Cała przygoda zaczęła się 4 lata temu, kiedy urodziło się moje pierwsze dziecko. Jak wiele mam stawałam się coraz bardziej świadoma tego, co nakładam na skórę, a dokładniej na skórę maluszka. Szukałam wtedy naturalnego kremu z mineralnymi filtrami. Szybko stało się jasne, że produkty, które miałam w zasięgu, nie spełniały moich oczekiwań. Były albo zbyt tłuste, zbyt gęste lub zostawiały białe ślady i plamiły nasze ubrania.

  Wtedy zdecydowałam się na współpracę z francuskim laboratorium. Chciałam ponownie zbadać teren i spróbować stworzyć naturalny filtr przeciwsłoneczny, który nie posiadałby tylu wad.

  Mocno wierzę w to, że każdy krok ma znaczenie. Wiele osób udało mi się zachęcić do tego, aby przestawić się z filtrów chemicznych na filtry mineralne.

  Odyskin oznacza Odyseję, nową podróż, nową przygodę. Dziękuję, że wybraliście się ze mną w tę wspaniałą wyprawę.

  Stéphanie – właścicielka

  Co wyróżnia ODYSKIN?

  Odyskin to naturalna, zrównoważona linia produktów do opalania, wytwarzana ręcznie w małych partiach we Francji.

  - posiada certyfikat COSMOS ORGANIC,

  - produkt wegański V-Label,

  - przyjazny dla raf.

  Produkty są wykonane od 99% do 100% z naturalnych składników. Opakowanie jest bardzo innowacyjne - krem przeciwsłoneczny pakowany jest w aluminiowe tuby, a mleczko po opalaniu w szklany słoik. Pudełka, w które zapakowane są kosmetyki, nadają się do kompostowania w domu.

  Nasza misja:

  “Wierzymy, że nie ma powodu, aby produkty przyjazne środowisku były mniej przyjemne lub mniej skuteczne niż tradycyjne produkty.”

  Właśnie dlatego stworzyliśmy ODYSKIN.

  Filtr przeciwsłoneczny ODYSKIN jest:

  - oparty o solidne dowody naukowe,

  - wykonany wyłącznie z filtrów mineralnych i naturalnych składników,

  - w przyjaznym dla użytkownika opakowaniu bez plastiku.

  To nas wyróżnia!

 • Savonnerie de la Licorne

  Wyłącznym dystrybutorem marki Savonnerie de la Licorne jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Savonnerie de la Licorne prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Savonnerie de la Licorne - Członek Stowarzyszenia producentów mydeł w Marsylii.

  WIEDZA O TRADYCYJNYCH TECHNIKACH

  Pierre Bruna był pierwszym producentem mydła w rodzinie. Dziś, ponad sto lat później, Serge Bruna, mistrz mydła w Marsylii i jego żona Laurence kontynuują rodzinną tradycję produkcji mydła w jednym z historycznych magazynów. Używają tych samych maszyn, które ponad sto lat temu użył pierwszy „savonnier” z rodziny. Wytwarzają szeroką gamę produktów z mydła marsylskiego, z których korzysta wielu klientów na całym świecie.

  Mydła Savonnerie de la Licorne produkowane są w 100% z czystych olejów roślinnych. Proces produkcji polega na przepuszczaniu surowego mydła przez wałki granitowe, aby nadać mu bardzo delikatną strukturę. Następnie za pomocą miksera dodaje się składniki takie jak miód, olejki eteryczne, lawenda, róża i kwiat pomarańczy. Na koniec pachnące, kolorowe mydło jest tłoczone i formowane w różne kształty - często zgodnie ze specjalnymi życzeniami klienta.

  Obecnie Savonnerie de la Licorne sprzedaje szeroką gamę wysokiej jakości mydeł, które są wysyłane na cały świat i doceniane przez lojalną międzynarodową bazę klientów.


 • Soft Moon - Only for...

  Jesteśmy producentem marki Soft Moon.
  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów, zamówień oraz dystrybucji. Zapraszamy do kontaktu: biuro@eko-dystrybutor.pl.


  Soft Moon to najwyższej jakości podpaski wielorazowe, wkładki higieniczne, laktacyjne i akcesoria dla kobiet.

  To marka stworzona specjalnie dla kobiet. Powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzenia największego w Polsce sklepu z podpaskami, wkładkami i pieluchami wielorazowymi oraz kubeczkami menstruacyjnymi.

  Wierzymy, że będziemy naszymi produktami wspierać kobiety w ważnych dla nich dniach: połogu, laktacji, miesiączki i zawsze wtedy, kiedy będą tego potrzebować.
  Bo każda z nas jest boginią.
  Każda z nas jest wyjątkowa.


 • Solemio

  Wyłącznym dystrybutorem marki Solemio jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Solemio prosimy o kontakt z naszą firmą.

  Producent suszarek do żywności.

 • TIO

  O marce TIO

  TIO to marka ekologicznych szczoteczek do zębów z wymiennymi głowicami. Właścicielami i twórcami marki TIO są Fabian i Benjamin, koledzy z uczelni. Połączyła ich wspólna pasja i wizja, która ostatecznie przerodziła się w TIO.

  tio (11).jpg

  Oto, co twórcy mówią na temat marki TIO:

  Konsumpcjonizm odgrywa kluczową rolę w światowym systemie ekonomicznym i prawdopodobnie nie zmieni się to w najbliższej przyszłości... Niestety coraz częściej doświadczamy negatywnych skutków oddziaływania tego systemu na środowisko naturalne. Globalne ocieplenie, czy pływające wyspy zbudowane z góry plastikowych śmieci są prawdopodobnie najbardziej znanym tego przykładem. W dużej mierze, produkty szybkiej i masowej dystrybucji do konsumenta pełnią czynny udział w tym niszczycielskim procesie. Przykładem takiego produktu są szczoteczki do zębów. Tworząc markę TIO chcieliśmy dać impuls, przekazać myśl, że zanieczyszczanie środowiska nie jest złem koniecznym. Naszym celem są przemyślenia na temat produktów codziennego użytku, aby w ten sposób tworzyć dobrze zaprojektowane, trwałe, ekologiczne alternatywy. Chcemy w ten sposób wziąć odpowiedzialność za nasze środowisko, wraz z kolejnymi pomysłami na nowe produkty. To dopiero początek naszej podróży... 

  tio (12).jpg

  Nie jesteśmy sami

  Od powstania TIO w roku 2014 wiele się zmieniło. Nasza udana kampania finansowana społecznie zwróciła uwagę międzynarodowych podmiotów. W tej chwili nasze produkty można znaleźć w rosnących liczbach w ofertach wielu wybranych dystrybutorów. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszego ruchu ekologicznego, korzystając z produktów TIO.

  TIO.png

  Nagrody i wyróżnienia

 • Toofruit

  Wyłącznym dystrybutorem marki Toofruit jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Toofruit prosimy o kontakt z naszą firmą.


   
                 


  Toofruit
  to francuska firma produkująca środki do higieny dla dzieci w wieku przed dojrzewaniem. Wszystkie produkty oparte są o naturalne i organiczne ekstrakty z owoców. Produkty są odpowiednio zbalansowane i dedykowane do wrażliwej skóry dzieci. Ich naturalny zapach i smak, pochodzący z owoców sprawia, że dzieci bardzo chętnie z nich korzystają. Produkty są bezpieczne i naturalne, co potwierdzają certyfikaty Ecocert i Cosmebio.

  Historia firmy

  W 2010 Katell Perrot, matka 3 dzieci i Stéphane Lafond, biochemik, postanowiły połączyć siły, aby przeprowadzić dogłębne badania wraz z University Hospital w Besançon, w celu zrozumienia i szczegółowej analizy budowy i procesów zachodzących na skórze dzieci.

  Wyniki które otrzymały pokazują, że skóra dzieci zupełnie różni się od skóry dorosłych. W rzeczywistości, film hydrolipidowy zawarty na skórze dziecka jest dużo mniej efektywny i bezpieczny niż skóra dorosłego człowieka.

  Warstwa hydrolipidowa, składająca się z sebum, potu i pozostałości komórkowych, chroni skórę przed zewnętrznymi agresjami: zmianami temperatury, odwodnieniem, infekcjami bakteryjnymi itp.

  Skóra dzieci, w wieku 6-12 lat, wydziela bardzo mało naturalnego sebum. Zatem warstwa hydrolipidowa jest również niskiej jakości. Z tego powodu dziecięca skóra jest szczególnie wrażliwa i wymaga codziennej ochrony i nawodnienia.

  Po miesiącach badań i rozwoju, Katell i Stephane postanowiły stworzyć TOOFRUIT, pierwszą certyfikowaną organicznie dermatologiczną markę produktów do pielęgnacji i higieny dla dzieci, które już nie są niemowlętami, ale jeszcze nie nastolatkami.

  Dlaczego ważne jest aby stosować odpowiednie środki do pielęgnacji skóry dziecka?

  Z 3 powodów:

  - Ponieważ dziecięca skóra nie ma powłoki hydrolipidowej: Ze względu na brak sebum skóra dzieci jest bardzo słabo zabezpieczona przed wysychaniem, zmianami temperatury, zanieczyszczeniem, promieniami UV. Co czyni ją bardziej narażoną na ataki z zewnątrz.

  - Dziecko nie ma takich samych wymagań jak dorosły. Jeśli chodzi o higienę jamy ustnej, istnieją już specjalne pasty do zębów dostosowane do życzeń dziecka. Brakuje natomiast produktów dostosowanych do preferencji dziecka w zakresie pielęgnacji skóry. Pragniemy aby codzienna pielęgnacja skóry sprawiała dzieciom przyjemność.

  - Ponieważ ważne jest, aby wiedzieć, jak dbać o swoją skórę przed okresem dojrzewania: to właśnie w tym okresie życia najłatwiej nabieramy dobrych nawyków. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat są w trakcie nauki, jest to idealny czas, aby nauczyć je dbać o skórę.

  Odpowiedzialność za dzieci i środowisko

  Firma TOOFRUIT kładzie szczególny nacisk zarówno na bezpieczeństwo dzieci, jak i ochronę środowiska naturalnego.

  - Produkty bez dodatkowego opakowania. Zamiast pakować produkty w tekturowe pudełka (biodegradowalne lub pudełka z recyklingu), woleliśmy korzystać z nich wcale.
  - Tubki zamiast puszek i plastikowych pudełek. Większość kremów do twarzy na rynku produkowanych jest w puszkach lub pudełkach. Nie ma to większego sensu, gdyż zmusza to użytkownika do maczania palców w zawartości całego opakowania. Z tego powodu bardzo często dodawane są też przeróżne konserwanty aby zabezpieczyć taki produkt przed gromadzeniem się zanieczyszczeń. Postanowiliśmy nigdy nie pakować naszych produktów w takie opakowania, aby zminimalizować użycie środków konserwujących.
  - Butelki z pompką "bezpowietrzną" . W przeciwieństwie do konwencjonalnych kolb nie wpuszczają powietrza za każdym pociągnięciem pompy. Bez powietrza bakterie nie rozwijają, więc formuła nie musi zawierać wielu konserwantów.

  Edukacja

  Wierzymy w siłę edukacji i pragniemy uczyć dzieci wybierania właściwych kosmetyków i odpowiedzialnego korzystania z nich. Opowiadamy się za lepszą czytelnością etykiet, aby dzieci stały się oświeconymi użytkownikami i mogły dokonać właściwego wyboru.

  Jakość produktów marki TOOFRUIT potwierdzają następujące certyfikaty:

 • Ulrich Natürlich

  Wyłącznym dystrybutorem marki Ulrich Natürlich jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Ulrich Natürlich prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Ulrich Natürlich to ekologiczne środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Wyprodukowane z najbardziej wartościowych surowców.

  Produkty Ulrich Natürlich są produkowane z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.

  Są nieszkodliwe dla środowiska, gdyż rozkładają się biologicznie. Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie modyfikowane.

  Opakowania są wykonane z polietylenu i przeznaczone do wielokrotnego użytku. Firma Ulrich Natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, a wysokiej jakości skład produktów jest dobrze udokumentowany.

  Produkty Ulrich Natürlich można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

 • Verde Orizzonte
 • Verde Orizzonte Baby
 • Vivicot BIO
 • Vivicot Be Natural

  Wyłącznym dystrybutorem marki Vivicot Be Natural jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Vivicot Be Natural  prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  O marce Vivicot Be Natural

  Marka Vivicot Be Natural to linia hipoalergicznych bawełnianych podpasek, wkładek i tamponów

  Produkty wykonane są w 100 % z bawełny organicznej. Szczególna budowa włókien bawełny zapewnia wysoką higroskopijność i umożliwia natychmiastowe wchłanianie cieczy, a zatem szybką eliminację ciepła. Zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Podpaski wykonane z bawełny są hipoalergiczne, w kontakcie  ze skórą nie powodują alergii, podrażnień i kontaktowego zapalenia skóry. 

  Produkcja podpasek i tamponów odbywa się zgodnie z przepisami chroniącymi środowisko, a certyfikowane surowce organiczne pochodzą z terenów, które nie zostały poddane działaniu herbicydów lub dodatków chemicznych. Produkty na poszczególnych etapach produkcji nie jest zostały wybielone przy użyciu chloru.

  Cechy podpasek i tamponów Vivicot Be Natural:

  -  organiczne,
  -  ultracienkie,
  -  hipoalergiczne.

  Certyfikaty:


  O firmie Sanicot

  Firma SANICOT powstała we Włoszech w roku 2003,  zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy Prato, będącej liderem w produkcji i handlu włókien bawełnianych.

  Misja firmy:

  Począwszy od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję adresowaną do klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.

 • Vivicot Puro Cotone

  Wyłącznym dystrybutorem marki Vivicot Puro Cotone jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Vivicot Puro Cotone prosimy o kontakt z naszą firmą.   Marka Vivicot Puro Cotone to linia hipoalergicznych bawełnianych podpasek, wkładek i tamponów.  

  Produkty wykonane są z bawełny. Szczególna budowa włókien bawełny zapewnia wysoką higroskopijność i umożliwia natychmiastowe wchłanianie cieczy, a zatem szybką eliminację ciepła. Zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Podpaski wykonane z bawełny są hipoalergiczne, w kontakcie ze skórą nie powodują alergii, podrażnień i kontaktowego zapalenia skóry. 

  Produkty na poszczególnych etapach produkcji nie jest zostały wybielone przy użyciu chloru.

  Cechy podpasek i tamponów Vivicot Puro Cotone:

  • hipoalergiczne,
  • ultracienkie.

  O firmie Sanicot

  Firma SANICOT powstała we Włoszech w roku 2003,  zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy Prato, będącej liderem w produkcji i handlu włókien bawełnianych.

  Misja firmy:

  Począwszy od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję adresowaną do klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.

 • Yuuki

  Wyłącznym dystrybutorem marki Yuuki jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Yuuki prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  Producent kubeczków menstruacyjnych z silikonu medycznego oraz akcesoriów do nich. Yuuki to pochodząca z Czech firma z doświadczeniem w branży medycznej. 


 • Vivicot Serena

  Wyłącznym dystrybutorem marki Vivicot Serena jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką Vivicot Serena prosimy o kontakt z naszą firmą. 


  O marce Vivicot Serena

  Marka Vivicot Serena to linia hipoalergicznych produktów przeznaczonych dla kobiet z problemem nietrzymania moczu

  Oferują poczucie bezpieczeństwa dyskrecję dzięki dużej chłonności i anatomicznemu kształtowi.

  Produkty wykonane są w 100 % z bawełny organicznej w kontakcie ze skórą. Szczególna budowa włókien bawełny zapewnia wysoką higroskopijność i umożliwia natychmiastowe wchłanianie cieczy, a zatem szybką eliminację ciepła. Zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Podpaski wykonane z bawełny są hipoalergiczne, nie powodują alergii, podrażnień i kontaktowego zapalenia skóry. 

  Produkcja odbywa się zgodnie z przepisami chroniącymi środowisko, a certyfikowane surowce organiczne pochodzą z terenów, które nie zostały poddane działaniu herbicydów lub dodatków chemicznych. Produkty na poszczególnych etapach produkcji nie jest zostały wybielone przy użyciu chloru.

  Cechy Vivicot Serena:

  -  w 100% z czystej bawełny
  -  biodegradowalne,
  -  hipoalergiczne,
  -  super chłonne.

  O firmie Sanicot

  Firma SANICOT powstała we Włoszech w roku 2003,  zbudowana na doświadczeniach dużej przedsiębiorczej grupy Prato, będącej liderem w produkcji i handlu włókien bawełnianych.

  Misja firmy:

  Począwszy od opakowań kartonowych, poprzez użycie bawełny bez dodatków chloru, substancji chemicznych i syntetycznych perfum, firma SANICOT realizuje swoją misję adresowaną do klientów zainteresowanych produktami hipoalergicznymi, naturalnymi, organicznymi, ekologicznymi, jak również biodegradowalnymi.


 • We love the planet

  Wyłącznym dystrybutorem marki We Love The Planet jest Eko-Dystrybutor.PL.
  We wszelkich sprawach związanych z marką We Love The Planet prosimy o kontakt z naszą firmą.


  Marka We Love The Planet powstała z miłości i pasji do naszej planety.

  Uważamy, że niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jakie surowce znajdują się w produkcie i skąd pochodzą. W We Love The Planet sprzedajemy tylko produkty, które sprawdziliśmy i których sami używamy.

  Zachowaj świeżość w całkowicie naturalne sposób dzięki dezodorantom We Love The Planet. Teraz dezodoranty są dostępne w zgrabnych metalowych puszkach oraz kartonowych sztyftach. Każdy znajdzie zapach w sam raz dla siebie.

  We Love The Planet to także elegancie i praktyczne dyfuzory zapachowe, kosmetyki oraz inne produkty.

  Poznaj We Love The Planet - naturalne kosmetyki tworzone z troską o naszą planetę!


              

 • Wild Nature

  Jesteśmy producentem marki Wild Nature.
  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów, zamówień oraz dystrybucji. Zapraszamy do kontaktu: biuro@eko-dystrybutor.pl.


  Bo dzikie jest fajniejsze niż eko… Wild Nature to produkty proste, niedrogie i służące dzikiej, nieskalanej naturze. Bez niepotrzebnej filozofii i marketingu. Bez opakowań, reklamy i wszystkiego tego co zbyteczne. Dobrane przez klientów żyjących w duchu Zero Waste i Ekologii.

  To skuteczne produkty codziennego użytku: waciki, podpaski, wkładki i pieluszki wielorazowe, naturalne gąbki, metalowe słomki do picia, gumki do włosów, papier do drukarki oraz inne.

  W skład Wild Nature wchodzą najwyższej jakości surowce kosmetyczne, proste surowce chemiczne oraz przedmioty codziennego użytku, dzięki którym życie jest łatwiejsze, ale dzikie zostanie nadal dzikie.

 • Winni's
 • Forrest & Love

  Jesteśmy marką slow fashion, zero waste, tworzącą miedziane butelki, kubki i akcesoria przy użyciu tradycyjnego rzemiosła i naturalnych surowców. Mimo że jesteśmy małą, niezależną, rodzinną firmą, staramy się konkurować z konsumpcjonizmem rynku masowego i towarami typu fast fashion.

  Kupując produkty Forrest & Love, otrzymujesz nie tylko coś wyjątkowego, co zostało wykonane ręcznie z miłością, ale także wspierasz tradycję ponad trendami, rękodzieło zamiast maszyn i zrównoważony rozwój ponad fast fashion. Dla nas świadomy styl życia to coś więcej niż tylko powierzchowne hasło reklamowe.

  DLA ODPOCZYNKU I MIŁOŚCI!

  W świecie wypełnionym masową produkcją i hiperkonsumpcjonizmem historie rzemieślników trzymają nas razem. Nasze produkty powstają z natury. Pracujemy z zasobami, które nadają się do recyklingu i są zrównoważone.

  Każdy egzemplarz Forrest & Love jest wykonany ręcznie przy użyciu tradycyjnych technik, zapakowany w bardzo minimalistyczne opakowanie i oferuje korzyści ajurwedy i witalności.

  Razem chcemy na nowo zdefiniować modę i styl życia. W Forrest & Love przedkładasz rękodzieło nad masową produkcję, tradycję nad trend i zrównoważony rozwój nad fast fashion.

  Shamika Dhuri i Rohit Tattu

  Założyciele Forrest & Love i Copper Luxury

  forrest and love logo betterland .jpg

  HISTORIA Forrest & Love

  Wszystko zaczęło się od prezentu…

  Mama Shamiki podarowała jej miedziany dzbanek, gdy była w podróży po Indiach. Po powrocie do Niemiec Shamika pochwaliła się tym ręcznie wykonanym dziełem swoim przyjaciołom, współpracownikom, a potem, na szczęście, także Rohitowi.

  Jeśli znasz Rohita, wiesz, że możliwości biznesowe znajduje niemal we wszystkim – ma głowę pełną nowych pomysłów. Wkrótce pierwsza koncepcja produktu i prototypy były gotowe; zostały one zaprezentowane już na najbliższych targach w Monachium.

  Rohit i Shamika byli zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem tak prostym produktem, który znali od dzieciństwa. Oboje dorastali, pijąc wodę miedzianą i doskonale znają jej wspaniałe zalety!

  W ciągu kilku tygodni znaleźli się w Indiach i spędzili tam miesiąc, zakładając własną bazę produkcyjną w rodzinnej firmie produkującej miedź w północnych Indiach. Przez całą pierwszą produkcję przebywali w Indiach i z pierwszej ręki zapoznawali się z procesami produkcyjnymi.

  Pomogło im to również w utrzymaniu wysokiej jakości i uczciwych warunków pracy. Rzemieślnicy zatrudnieni przez Forrest & Love są mistrzami w swoim rzemiośle. Z biegiem lat nawiązała się godna zaufania współpraca z rzemieślnikami. To pozwala Forrest & Love rozwinąć skrzydła jeszcze mocniej.

      

  MISJA:

  • WPROWADZIĆ ZMIANĘ

  Razem chcemy na nowo zdefiniować modę i styl życia. W Forrest & Love oferujemy rękodzieło zamiast maszyn do masowej produkcji, tradycję ponad trend i zrównoważony rozwój ponad fast fashion. Chcemy dostarczać produkty, które możesz WYBRAĆ, UŻYWAĆ i WYKORZYSTAĆ PONOWNIE!

  • BYĆ ŚWIADOMYM

  Wierzymy, że wszystko, czemu poświęcasz swoją uwagę, będzie rosło. I w ten sposób chcemy mieć wpływ. Dbamy o to, aby nasze procesy produkcyjne maksymalnie oszczędzały zasoby, były zrównoważone i, co najważniejsze, etycznie uczciwe. Poza tym kładziemy nacisk na mniejszą ilość opakowań, zerową produkcję odpadów i unikanie plastiku tam, gdzie jest to konieczne – czy to w naszym biurze, czy w naszym zakładzie produkcyjnym.

  • ROBIĆ WSZYSTKO Z MIŁOŚCIĄ

  Uwielbiamy tworzyć magię własnymi rękami. Naszą misją jest dalsze projektowanie produktów codziennego użytku, które można przekształcić w coś wyjątkowego, nie rezygnując z ich funkcjonalności. W ramach rzemiosła, tradycyjnych wartości i naturalnych materiałów naszym celem projektowym jest sprawianie, aby rzeczy wyróżniały się i przyciągały uwagę!

  • RADOŚĆ W PRACY

  Naszą misją jest ochrona naszej mentalności start upu. Odkąd założyliśmy Forrest & Love, naszym celem jest pracować mądrze, a nie ciężko. Unikamy długich spotkań i raportowania, nadgodzin i stresującej atmosfery pracy. Naszą gorliwością jest utrzymywanie wolności umysłu w stosunku do nowych pomysłów i innowacji oraz praca nad naszą misją. Pragniemy pozostać firmą pełną radości i dobrej zabawy.

 • Yaweco
 • Arista Ayurveda
 • Dudu-Osun

  Dudu Osun to popularne czarne mydło pochodzące z Afryki. Jest wyjątkowo odżywcze i wszechstronne.

  Organiczne mydło jest odpowiednie dla całej rodziny i dla każdego rodzaju skóry.
  Nadaje się do pielęgnacji całego ciała:

  • jako odżywcze mydło do mycia rąk,
  • zamiennik żelu pod prysznic,
  • do oczyszczania twarzy
  • mydło do golenia. 

  Nasze mydło Dudu Osun® to wysokiej jakości produkt wytwarzany w Nigerii. W kraju pochodzenia czarne mydło jest od dawna znane jako źródło piękna i dobrego samopoczucia. 

  Nie węgiel aktywny, jak w przypadku wielu innych mydeł, a sproszkowane strąki kakao i suszone części palm sprawiają, że ​​mydło jest czarne. Głęboko oczyszczające działanie białej, obfitej piany mydlanej jest nie do pobicia w porównaniu z większością innych mydeł. Dudu Osun pozostawia uczucie dogłębnej czystości, a jednocześnie nie traci delikatności. Zawarte w mydle masło shea nadaje skórze elastyczność.

  Dudu-Osun®, oryginalne czarne mydło, jest wytwarzane w tradycyjny sposób. Zmydlanie następuje poprzez gotowanie popiołu z olejem, a pozostałe cenne składniki, takie jak aloes, miód, masło shea i limonka, które były stosowane w pielęgnacji skóry już przez rdzenną ludność Afryki, dodawane są dopiero po procesie zmydlenia. 

 • Unicorn

  Unicorn® to marka oferująca wyselekcjonowane, zrównoważone, naturalne produkty, w tym tradycyjne, produkowane lokalnie kosmetyki, w tym ekskluzywny wybór kosmetyków do kąpieli i sauny oraz akcesoria wolne od plastiku.

  Przywiązuje dużą wagę do procesów produkcyjnych przyjaznych dla środowiska i wykorzystuje wysokiej jakości składniki pochodzące z naturalnych źródeł.

  Produkty Unicorn® są wolne od szkodliwych substancji chemicznych i nietestowane na zwierzętach.

 • LiLiKiWi

  LiLi KiWi

  100% NATURALNE:

  Wszystkie nasze produkty są całkowicie naturalne i posiadają certyfikat COSMOS Ecocert.

  200% AUTONOMII:

  Zainspirowane pozytywnymi metodami edukacji, nasze produkty uczą dzieci zasad higieny osobistej.

  Celem jest zachęcenie ich do niezależności i dbania o siebie.

  300% POCIESZENIA DLA RODZICÓW:

  Jesteśmy całkowicie przejrzyści, jeśli chodzi o nasze testy bezpieczeństwa i proste receptury z niewielką liczbą składników, dzięki czemu rodzice czują się spokojni.

 • Les Encens du Monde

  Pasja i dzielenie się tradycjami

  Mała historia rodzinna...

  ...zaczyna się w plecaku Michela Pryeta, w czasie, gdy kształcił się on na inżyniera rolnictwa. Studiując i zwiedzając świat, szczególnie Amerykę Południową i Azję, zakochał się w Japonii. Po 5 latach wrócił z żoną Yumi do Francji (zakochał się nie tylko w kraju!). Stało się oczywiste, że chcą kontynuować swoją drogę kochając naturę.

  Wspólnie utworzyli firmę w 1993 roku w Montpellier, historycznej kolebce perfum słynącej z wód roślinnych, w celu projektowania produktów (w tym kadzidełek) na rynek europejski, inspirowanych naturą i innowacyjnymi pomysłami.

  Od tego dnia tworzymy, rozwijamy i dystrybuujemy produkty pochodzące z rolnictwa organicznego i etycznego (artykuły spożywcze z certyfikatem AB, naturalne zapachy i produkty ekologiczne), zaprojektowane z myślą o ekologii planetarnej (ekoprojektowanie, neutralność pod względem emisji CO2). Staramy się utrzymywać trwałe relacje i uczciwe ceny z naszymi partnerami - producentami, którzy spełniają naszą kartę etyki i jakości.

  Jesteśmy firmą rodzinną. Pasjonujemy się sztuką dobrego życia i od 1993 roku realizujemy się w naszej firmie. Z myślą o naszych celach, mamy przyjemność oferować produkty bogate w historię i tradycję, które rozbudzą Twoje zmysły!

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Alergeny
FSC certyfikat
Cosmebio
Cosmos Organic
Cosmos Natural
EcoCert
BDIH
ICEA
USDA ORGANIC
Natrue
Vegan
Fair Trade
Soil Association
AIAB
India Bio Natural
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w opakowaniu zbiorczym
więcej... mniej
Żywność Ekologiczna
Produkt Naturalny
Nietestowany na zwierzętach
Oeko-Tex Standard
Gots
Organic Cotton
Gluten Free
Halal
Allergy UK
Zapach Naturalny
Oil Palm Free
Olej palmowy Certyfikowany RSPO
Made For Health
Zapach Syntetyczny
BEZ ZAPACHU
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Producent Odpowiedzialny Społecznie
Sylikon Medyczny
Filtruj
Ładowanie...