compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Kubeczki menstruacyjne Claricup i bielizna Clari Underwear

Claripharm


Specjalista od higieny intymnej

Claripharm to zaprojektowane i wytwarzane we Francji w możliwie najzdrowszy sposób produkty do higieny intymnej. Marka jest najbardziej znana z silikonowych kubeczków menstruacyjnych Claricup oraz bielizny menstruacyjnej Clari Underwear

Laboratorium Claripharm promuje wybór zdrowej i ekologicznej alternatywy produktów do higieny intymnej. Zachęca kobiety do dbania o siebie, to znaczy nie tylko o swoją powierzchowność, ale i od wewnątrz.  

Twoja córka, twoja mama, twoja najlepsza przyjaciółka, twoja siostra…

Zaczynając od ciebie, ile kobiet kochasz wokół siebie?

Produkty Laboratorium Claripharm są projektowane przez nasze zespoły, czyli pierwsze użytkowniczki marki. Nie ustajemy w poszukiwaniu zdrowych alternatyw na czas menstruacji i do codziennego stosowania.

Certyfikowane, zdrowe, wyprodukowane we Francji

Zaprojektowane i sprawdzone w naszym laboratorium w Bretanii kubeczki menstruacyjne Claricup są w 100% produkowane we Francji pod czujnym okiem zespołu farmaceutycznego Claripharm.

Wybierając kubeczek menstruacyjny Claricup wybierasz środki ochrony intymnej z certyfikatem medycznym ISO 13485: 2016 Europa, MDSAP USA i Kanada oraz FDA. Claricup to gwarancja jakości i pewności na bezpieczne cykle menstruacyjne.

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Oeko-Tex Standard
Sylikon Medyczny
Filtruj
Ładowanie...